Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (201)
Legia Warszawa straciła wielkie pieniądze! Dariusz Mioduski już zapowiadał, co to oznacza
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • strach_sie_bac

  Oceniono 14 razy 4

  Jeżeli będzie trzeba stawiać nowe fundamenty to należy zacząć od zmiany właściciela klubu, może warto zapytać czeskie kluby, Slavie Praga albo Victorie Pilzno, które regularnie grają w fazie grupowej LE lub LM (Slavia właśnie awansowała).

 • kocurko

  Oceniono 5 razy 3

  Jakoś wcale mi to nie przeszkadza, że Legia odpadła. Może nawet dobrze się stało? To bardzo przeciętna drużyna. Raczej słaba niż silna.

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 3 razy 3

  Legia niech zapłaci za naprawę zniszczonych przez kibiców elewacji, w Warszawie i miastach powiatowych.

 • maras63

  Oceniono 3 razy 3

  Stracić można cos co się ma? a co ma Legia? kłopoty i tych nie straciła. :-))

 • j666

  Oceniono 3 razy 3

  Sprzedaj Pan ten klub komuś, kto się zna na piłce.

 • punter

  Oceniono 7 razy 3

  A po co zmieniać model biznesowy klubu, który od lat służy
  do prania mafijnych pieniędzy i niczego innego :)

 • a.k.traper

  Oceniono 3 razy 3

  Jeżeli zainwestuję swoje pieniądze i ich nie odzyskam to mam stratę, natomiast gdy mam nadzieję na zarobek ale nie wyjdzie to znaczy, że nie zarobiłem.

 • salsolo.4

  Oceniono 7 razy 3

  Trzeba było panie Mioduski zatrudnić trenera, a nie amatora promującego zielone drewno bałkańskie. Nawet trener trampkarzy byłby lepszy od Vuko.

 • ajk_gierki

  Oceniono 3 razy 3

  żeby coś stracić to najpierw trzeba to coś mieć. W tym przypadku przypomina to dzielenie skóry na niedźwiedziu przez zajączka

 • olal.bana.gw

  Oceniono 3 razy 3

  Kudlaty, 3 lata PiSeksperymentow z druzyna i dawania doopy zylecie. Czleku, daj se siana. Jestescie posmiewiskiem. Przestan kompromitowac nasz kraj. Zrezygnuj z LE i LM. Juz czas.

 • ms123456

  Oceniono 2 razy 2

  Prezesi polskich klubow powinni powinni zaciesniac wspolprace z klubami np. z Czech,Slowacji, Chorwacji. Trzeba uczyc sie od nich treningu,szkolenia mlodziezy i zarzadzania klubami.

 • enedue3

  Oceniono 2 razy 2

  Niezgoda pokazał, który praktycznie nie gra w podstawowym składzie, jaka przepaść dzieli Kulinovica od Niezgody a ten Vucovic stawia na drewnianego bez poloty byłego ziomala.

  Tępa twarz Serba pokazuje, iż nie nadaje się na trenera, chore ambicje leczyła Carlitosem, bo chciał coś pokazać. Pokazał , że kasa Legii będzie pusta. Wywalić na zbity pysk!

 • dziadek_stefan

  Oceniono 2 razy 2

  Trzeba będzie zagrać w EURO JACKPOT

 • wozdo

  Oceniono 2 razy 2

  a Dudelange gra dalej w Pucharze!!!! a tak się z nich wszyscy śmiali i szydzili

 • mobisek

  Oceniono 2 razy 2

  Patrząc w telewizji na nagie torsy naszych dzielnych "kibiców" pląsających w deszczu, wyglądających na tle szkockiej publiczności jak oddział zakładu penitencjarnego na wycieczce, wypada tylko zacytować skecz Moralnego Niepokoju:
  - Wracaj, baranie, do zagrody - nie dla ciebie górskie przygody.

 • dihydrogen_monoxide

  Oceniono 2 razy 2

  Wystarczyło zatrudnić średnio kompetentnego trenera, bo z tym składem i tymi przeciwnikami Legia powinna spokojnie awansować do fazy grupowej. No ale pan Mioduski wie lepiej. Od trzech lat wie lepiej.

 • jankaz.kot

  Oceniono 2 razy 2

  Legia straciła wielkie pieniądze, dodatkowe straci za tych kiboli , półnagich idiotów którzy zresztą jak zwykle odpalili race i sędzia musiał przerwać i przedłużyć mecz a w doliczonym czasie padła bramka a za świece UEFA nie przymknie oka.

 • kaktus118

  Oceniono 2 razy 2

  Dopóki Ekstraklapa będzie drenowana z każdego piłkarza, który wychyli się ponad przeciętność to tak będzie w kolejnych latach. Gość trzy razy kopnie prosto piłkę i już jest sprzedawany za pestki do Grecji, Włoch, Niemiec. Polscy prezesi nie potrafią zrozumieć, że jeśli zatrzymają takich zawodników, osiągną jakikolwiek sukces w Europie, to sprzedadzą tych grajków za znacznie większą kasę. Wolą zadowolić się transferami za 1-3 mln euro, co w poważnym futbolu jest kwotą śmieszną.

 • kertog123

  Oceniono 8 razy 2

  same pokraki z końcówką vic - żadnych Polaków, zero mysli szkoleniowej. Po co nam taki klub??
  Zamiast zatrudniac odpady z innych lig nalezy zainwestować w szolenie młodych piłkarzy. Sama Warszawa i okolice może "wyprodukować" kilkudziesięciu graczy rocznie. Postawić na Polaków + dwie, trzy prawdziwe gwiazdy piłki kosztujące po 20-30 milionów EUR zeby było sie od kogo uczyć. Dobry trener na conajmniej 2-3 lata. I przyjdą efekty. Teraz to wygląda mega pokracznie.

 • 31.februarius

  Oceniono 4 razy 2

  "To godna porażka."

  No i dobra, wystarczy, a teraz jazda mnie do garów!

 • miszka_szyfman

  Oceniono 6 razy 2

  Rangersi zdążyli zbankrutować i z powrotem są w Europie , w Legii coraz bliżej dna.

 • pissucks

  Oceniono 4 razy 2

  Nic nie stracili, ani jednego euro! Po prostu stracili szanse by zarobić. 3 majcie się dziewczęta z (L)!

 • sioban

  Oceniono 12 razy 2

  pierwsza rzecz to zarobki kopaczy 6000 max brutto, reszta po wynikach, jak im mało to program 500+ zaprasza

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 1 raz 1

  legia nie zarobi milionów,ale za to straci wiele przez swoich kiboli.Czy jeszcze nie nadszedł czas aby w naszym kraju pozbyć się tego paskudnego bydła rodzaju ludzkiego???

 • stanislaw.sk

  Oceniono 1 raz 1

  cyt.:
  . Stare porzekadło mówi, że grasz tak, jak przeciwnik pozwala. I my dzisiaj tak graliśmy. Nie mieliśmy dużo sytuacji, ale wystarczająco, by awansować - zwrócił uwagę Vuković."
  ============================
  Do jakich pogrywek awansowała Legia?

 • piss.off

  Oceniono 1 raz 1

  prezes kretyn, trener kretyn ..... (prezes kreten od co najmniej 5 sezonow, trener kretyn od vukovic.... i reszta)

 • tg3179

  Oceniono 1 raz 1

  Legia odpadła na własne życzenie. W ubiegłym roku nie grał Jędzrzejczyk, w tym roku nie grał Carlitos. Widać musi się to jakoś opłacać

 • proz

  Oceniono 1 raz 1

  Może by do fryzjera poszedł, coś by to może pomogło?

 • maklik

  Oceniono 1 raz 1

  Dziwię się gościowi, który nie znając się na piłce, topi własną kasę w tym bagnie.

 • nikon52

  Oceniono 1 raz 1

  W polskiej lidze zarabia się bardzo duże pieniądze w stosunku do prezentowanego poziomu. Dodatkowo zatrudnia się bardzo dużo przeciętniaków i słabeuszy z zagranicy, płacąc im krocie. Powinno się natychmiast obciec pensje w naszej lidze od 50 do 70%. A jak się komu nie podoba niech jedzie za granice, tam zobaczą jak się gra wpiłkę.

 • wiserius

  Oceniono 1 raz 1

  "grasz tak, jak przeciwnik pozwala. I my dzisiaj tak graliśmy". Szkoci mogą powiedzieć to samo, dodając: dlatego wygraliśmy.

 • andrzej.wald

  Oceniono 1 raz 1

  Dariusz Mioduski narzekał na rządy Bogusława Leśnodorskiego w Legii. Ponad 2 lata rządów Dariusza Mioduskiego to karuzela 5 trenerów, a brak sukcesów transferowych i w rozgrywkach europejskich to staje się normą. Jakby tego było mało to aktualny mistrz Polski Piast Gliwice zdobył je mając budżet 8-krotnie mniejszy niż Legia. Nie wiem gdzie tkwią przyczyny i jakie błędy popełniono ale coś w tej firmie o nazwie Legia jednak nie gra tak jak powinno.

 • komentarz_miesiaca

  Oceniono 1 raz 1

  Zmiana fundamentów, czyli wyprzedawanie najlepszych piłkarzy, trwa już od 3 lat. Niestety piłkarze, których ktokolwiek chciałby kupić już się praktycznie skończyli. A z Carlitosa, który był coś wart, zrobili pacynkę bez minut na boisku i z łatką kłótliwego. Powodzenia w biznesie życzę.

 • robmol67

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Mioduski, kiedy Pan wreszcie zrozumie że Legia potrzebuje trenera z doświadczeniem, który weźmie piłkarzy krótko za "mordkę" i nie pozwoli nikomu na podskakiwanie. Vukovic nie nadaje się na takiego trenera : po pierwsze brak mu doswiadczenia ; 2 brak ma koncepcji na grę zespołu ; 3 nikt nie gra tak jak powinien. Podziękować Jemu i jego pomagierom że kolejny rok może być stracony. Trzeba działać szybko lub jeszcze szybciej - inaczej to będzie dno zasłane mułem.

 • lukasgld

  Oceniono 1 raz 1

  Klub się buduje od młodzieży i na zdrowych zasadach. Po pierwsze wyjść z założenia, że nie musimy zdobyć mistrza. Tylko inwestować w młodzież. Tak jak Ajax, ale po swojemu. Zrobić zdolne pokolenie młodych. Niech oni zrobią mistrza. Nawet kupić paru młodych z innych klubów. Nie sprzedawać ich i grać nimi w Europie. Ewentualnie jakiś mądry starszy. Dokoptować do nich. Po pokazaniu się w Europie pół drużyny można sprzedać za nieźle pieniądze. Plus kasa za grę w Europie i biznes się kręci. Potem można przejść na inny model biznesowy, ale to wszystko maga czasu i możliwość, że Legia przez najbliższe 4-5 lat lub nawet 6 nie zdobędzie majstra, ale może być wysoko. Tylko taki model na polskie warunki się sprawdzi. W innych polskich klubach i też w Legii już się sprawdzał i sprawdza. Lech, Legia, Wisła. Tylko dziwnym trafem kluby po osiągnięciu sukcesu z młodymi i sprzedaniu ich nie potrafią ich zastąpić i znowu wpadają w dziurę na kilka lat. Wisła - Kosowski, Frankowski, Żurawski. Lech - Możdżeń, Lewandowski, Stilic, Rudnevs, Kownacki. Legia Gol, Wolski, Rybus.

 • krowajagoda

  Oceniono 3 razy 1

  To moze sejm w nocy uchwali wynik. 2:1 dla legii. Pomoze pis swoim brachom kibolom

 • scierplaminoga

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli Legia ma jeszcze resztki ambicji by być normalnym klubem powinna zimą sprowadzić prawego pomocnika, środkowego defensywnego pomocnika i napastnika za łączną kwotę 7-10 mln euro i zatrudnić trenera. Trzon zespołu jest trzeba go przez 2-3 lata utrzymać i rozwijać. Wtedy LE będzie co sezon, a może i zdarzy się niespodzianka i LM. No ale Legia za pół roku będzie się budowała od nowa.

 • j666

  Oceniono 1 raz 1

  Inne fundamenty: zamiast trzecioligowego szrotu będą kupować szrot czwartoligowy.

 • j666

  Oceniono 1 raz 1

  A był tam trener Legii? Żadnego gościa w garniturze lub choćby marynarce nie widziałem.

 • jml13060

  Oceniono 1 raz 1

  Czas na zgrupowanie przed meczami z Puszczą Niepołomice i Rakowem Częstochowa. Z kim poprzestajesz takim się stajesz.

 • alanzk

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Vuko,nie jestem trenerem,nie jestem telewizyjnym ekspertem,nie jestem nawet kibicem Legii,ale na miłość Boską - po jakiego grzyba trzymał Pan na ławce Carlitosa!!!

 • milestone

  Oceniono 3 razy 1

  Takie są konsekwencje zadzierania z Michnikiem i LGBT. Ciekawe, kiedy pajace z Żylety to zrozumieją?

 • aheniutek

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli któryś rok z rzędu, pomimo wpompowanych pieniędzy klub sobie nie ma wyników, to znaczy, że jest źle zarządzany. Nie ubolewam nad porażką Legii ale sytuacja tego klubu i innych polskich, które pokazały co potrafią w pucharach europejskich pokazuje miejsce polskiej piłki klubowej.

 • gregin

  Oceniono 1 raz 1

  Próbowałem oglądać wczoraj mecz Legii i co mnie ma łączyć z tym klubem - 90 procent trzecioligowi piłkarze z zagranicy, trener również? A jest jedna rzecz grają za moje pieniądze, bo polska ligowa piłka służy wypychaniu pieniędzy z samorządów.

 • jml13060

  Oceniono 1 raz 1

  Vukowić!
  MUSISZ ODEJŚĆ!
  To ty zawaliłeś LE robiąc z drużyny skład drewna. Upierałeś się przy Kulenoviciu, no to miej teraz odwagę i honor odejść i więcej klubowi nie szkodzić brakiem kompetencji trenerskich. Niby skąd takie uniżenie wobec klasy Glasgow Rangers? Skoro sam uznajesz, że oni są lepsi od Legii to akceptujesz, że NIE MA MIEJSCA w LE dla Legii. No bo poziom Glasgow Rangers wyznacza dolny limit klasy drużyn grających w LE. Zatem ty Vuković uznajesz, że Legia jest pod poprzeczką LE i taka informacja dociera do zawodników i właściciela. ODEJDŹ. Po prostu odejdź bo się nie nadajesz, tak jak Kulenović nie nadaje się na napastnika. Dostaje (scena z 1. połowy) piłę jeden-na jeden z obrońcą, piłka odbija się od nogi w jedną stronę na kilka metrów, a Kulenović zatacza się w druga stronę. To jest piłkarz? Lubisz tego chłopca?! Ładny i gładki jest, co nie?

 • edisolo

  Oceniono 1 raz 1

  Jaki trener taka Legia.

 • chandy

  Oceniono 1 raz 1

  Irytują mnie te minimalistyczne komentarze trenera...no pewnie..nic się nie stało...a raczej tradycji stało się zadość

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 1 raz 1

  Nie STRACIŁA tylko nie POZYSKALA
  Strata jest wtedy jak się kasę ma w kieszeni
  a nie wtedy gdy się ma nadzieję,że ją będzie się posiadać

 • ltte

  Oceniono 1 raz 1

  Grają na niższym poziomie, to i pieniądze na niższym. Przecież to proste jest, czego tu nie rozumieć?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX