Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Vuković skomentował przegraną Legii: To godna porażka

- To godna porażka. Zupełnie inna od tych, które dotykały nas w poprzednich dwóch sezonach - powiedział Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa, która w czwartek przegrała 0:1 z Rangersami i trzeci rok z rzędu nie zagra w fazie grupowej Ligi Europy.

Gol Alfredo Morelosa w 91. minucie. To on dał Rangersom zwycięstwo z Legią. Zwycięstwo, które dało im awans, bo w pierwszym spotkaniu w Warszawie padł bezbramkowy remis. - W obronie zrobiliśmy dziś dużo, naprawdę dużo. Słowem: wybiegaliśmy ten mecz. Wybiegaliśmy mecz z zespołem, który przeważał, miał wiele dobrych sytuacji, a my długo sobie z nimi radziliśmy - zaczął pomeczową konferencję Vuković.

A zapytany po chwili o to, czy drużynie zabrakło wiary i odwagi, odparł: - Pamiętajmy, że graliśmy z drużyną, która jest na wyższym poziomie niż my. Dlatego nie zgodzę się, że zabrakło nam odwagi czy wiary. Stare porzekadło mówi, że grasz tak, jak przeciwnik pozwala. I my dzisiaj tak graliśmy. Nie mieliśmy dużo sytuacji, ale wystarczająco, by awansować - zwrócił uwagę Vuković.

Po czym dodał: - Skuteczność to jest nasz największy problem, wiem to. Ale i tak dziś jestem dumny z mojego zespołu. To godna porażka. Zupełnie inna od tych, które dotykały nas w poprzednich dwóch sezonach.

Vuković nie chciał komentować zachowania kibiców

Vuković został też poproszony przez szkockiego dziennikarza o skomentowanie zachowania kibiców Legii, którzy w drugiej połowie odpalili race. Sędzia był zmuszony na kilka minut przerwać spotkanie. - Być może dla pana to jest niespodzianka, ale takie rzeczy dzieją się co tydzień w Polsce, więc ani nie jestem nastawiony krytycznie, ani nie chcę tego szerzej komentować - zakończył Vuković.

Więcej o:
Komentarze (46)
Vuković skomentował przegraną Legii: To godna porażka
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 12 razy 8

  Pan Vukovic nałykał sie polackiej propagandy?
  "Godna porażka" to nasza narodowa specjalność. I ulubiony pretekst do robienia igrzysk przez PiS. Im większą porażkę ponieśliśmy, tym głośniejsze trąby, że "godna".
  Powstania, w tym Warszawskie.... A z drobiazgów: 27:1.
  Panie Vukovic, witamy w polactwie!

 • clex2

  Oceniono 9 razy 7

  z tej całej zbieraniny zagranicznej do gry cokolwiek wnosi Martins i nowy Brazylijczyk. Cała reszta to odpady. Najlepszymi zawodnikami na boisku byli wszyscy Polacy, i może tych dwu wyżej. Dwóch najlepszych w poprzednim sezonie też Polaków odeszło: Szymański i Kucharczyk a na ich miejsce przychodzi szrot. Ludzie odpowiedzialni za transfery w Legii powinni wylecieć na pysk. Mioduski niech się zajmie czymś na czym się zna, bo na piłce nie zna się zupełnie. Kolejny rok klęsk.

 • camtra

  Oceniono 9 razy 7

  Ciężko wygrać jak się gra defensywnie i dodatkowo napastnik wchodzi dopiero w 55minucie!

 • jerychonski

  Oceniono 4 razy 4

  "To godna porażka" - tak se może powtarzać trener Lecha z Poznania

 • ferryk

  Oceniono 6 razy 4

  Z tego małego Brazylijczyka będą ludzie z Kulenovica na pewno nie. Carlitos to już temat przeszły jeśli idzie o piłkarzy. Vuko to dla mnie temat ale dla psychoanalityka bo sam nie pojmuje, że jest jednym z nieszczęść Legii.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 3 razy 3

  To był koszmar , czekali na ścięcie i to nastąpiło.

 • pcat

  Oceniono 5 razy 3

  Nie wierzę! Najlepszy polski klub odpada z pucharów w wakacje, a ten wali smuty, że "godna porażka". Z takim poziomem ambicji ten człowiek jest skreślony jako trener.

 • mario-wielki

  Oceniono 3 razy 3

  Skończony idiota, on zawsze zadowolony z meczu i przyzwyczajony do peterd!
  Prezes na co czekać, chlups go do Wisły powyżej kolektora

 • kink4

  Oceniono 5 razy 3

  Co on bredzi? Rangers przeciętny klub zajmujący 196 poz w Europie, a Legia 79, i teoretycznie dwa razy silniejsza od Szkotów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX