Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Aleksandar Vuković ocenił występ Sandro Kulenovicia w meczu z Atromitosem

- Jestem bardzo zadowolony z jego gry - powiedział Aleksandar Vuković, który zapytany został o to, jak ocenia występ Sandro Kulenovicia w rewanżowym meczu z Atromitosem (2:0). - Wiadomo, że stać go na jeszcze więcej, ale to jak wszystkich, całą moją drużynę - dodał Vuković.

W środę Aleksandar Vuković po raz kolejny postawił w ataku na Sandro Kulenovicia, a nie na Carlitosa, czego domagają się kibice, ale także część ekspertów. Chorwat w meczu z Atromitosem bramki nie zdobył, ale trener Legii i tak go chwalił. - Jestem bardzo zadowolony z występu Sandro. Pomógł nam w budowaniu ataków, był aktywny przy stałych fragmentach gry, oddawał strzały, podwał. Słowem: dużo pracował - powiedział Vuković.

I dodał: - Wiadomo, że stać go na jeszcze więcej, ale to jak wszystkich, całą moją drużynę.
Vuković o konflikcie z Carlitosem

To nie pierwsza konferencja prasowa, na której padają pytania o Carlitosa i Kulenovicia. - Gdyby był między nami konflikt, to i tak bym o nim nie powiedział. Ale nie ma żadnego konfliktu. Mam po prostu nieco inną ocenę dorobku i tego wszystkiego, czego dokonaliśmy jako drużyna i czego dokonali poszczególni piłkarze. Na Carlitosa patrzę też pod kątem końcówki poprzedniego sezonu, kiedy graliśmy o mistrzostwo Polski. Tam w siedmiu meczach nie było takiego, w którym by nie zagrał, ale mistrzostwa nie zdobyliśmy. Ja wierzę, że on jest w stanie nam dawać dużo, ale gdy mam wrażenie, że ktoś inny może dać więcej, to chcę tego spróbować - tłumaczył Vuković po pierwszym meczu.

„Cafu udowodnił to, co pokazał już w sobotę”

W drugim zmuszony był też do zmiany w środku pola, bo kontuzji pleców nabawił się Domagoj Antolić. W środę zastąpił go Cafu, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. - Widać było, że miał ochotę do gry i to cieszy. Cieszy, że udowodnił to, co pokazał już w sobotnim meczu rezerw. Ale i tak nie jest łatwo wrócić po kontuzji i w pierwszym oficjalnym meczu zaprezentować się z tak dobrej strony, a Cafu to zrobił - powiedział Vuković.

Więcej o:
Komentarze (6)
Aleksandar Vuković ocenił występ Sandro Kulenovicia w meczu z Atromitosem
Zaloguj się
 • scierplaminoga

  Oceniono 5 razy 5

  Kulenovic był jednym z najsłabszych na boisku. Sprzedać póki ktoś chce kupić.

 • known2own

  0

  Ja tu czuje jakąś dobrą historię na miarę "potencjału na gladiatora". Pewnie jakiś agent im wmówił, że niby nie znający się na piłce Angole chcą go koniecznie kupić za miliony, bo wierzą, że się nauczy grać w piłkę. Każdy jest na prowizji i robią wszystko żeby strzelił bramkę w pucharach, żeby udowdonić, że ma potencjał. Nie zdziwie się, jak będą próbowali nastrzelić go , żeby piłka się od niego odbiła i wpadła do siatki.

 • niktalboktos

  Oceniono 4 razy 0

  Gdyby Kulenovic dzisiaj strzelił coś, jego cena skoczyłaby o dobry milion Ojro. W nastepnej rundzie o gole bedzie znacznie trudniej. Takze zdenerwował wiec pewnie koleś Pudla, biznes mu naraża na szwank...

 • gunston

  Oceniono 3 razy -1

  Vuković robi swoje, nie przejmuje się krytyką i presją co świadczy o jego mocnym charakterze. Czy to jest idealna atmosfera do pracy? Chyba raczej nie ale w polskiej lidze to rzecz "normalna".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX