Dobre informacje dla kibiców. Mecz Piasta z Rygą FC w telewizji

Polsat Sport Extra pokaże rewanżowy mecz Piasta Gliwice z Rygą FC w II rundzie eliminacji Ligi Europy. Początek transmisji od godz. 18.30, relacja na żywo na Sport.pl.

Przed tygodniem Piast Gliwice pokonał u siebie 3:2 Rygę FC w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Europy. W czwartek zespół Waldemara Fornalika zagra rewanż na Łotwie i długo, aż do dnia meczu, wydawało się, że kibice w Polsce tego meczu nie obejrzą.

"Największym rywalem Piasta są piłkarze Piasta". Materiał o mistrzach Polski obejrzysz na poniższym wideo

Właśnie, wydawało się. W czwartek Polsat Sport poinformował, iż mecz jednak będzie dostępny na jego antenie. Spotkanie Ryga FC - Piast Gliwice będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport Extra. Początek transmisji o godz. 18.30, relacja na żywo na Sport.pl.

HJK czeka na Piasta

Jeżeli Piastowi uda się wyeliminować Rygę FC, to w III rundzie eliminacji Ligi Europy zagra z HJK Helsinki. Finowie przegrali rywalizację w eliminacjach Ligi Mistrzów z Crveną Zvezdą Belgrad. Przed tygodniem HJK przegrało w Serbii 0:2.

W środę Finowie objęli prowadzenie w 46. minucie, dzięki bramce Sebastiana Dahlstroma. 10 minut do wyrównania doprowadził jednak Dusan Jovancic i postawił HJK w bardzo trudnej sytuacji. W tamtej chwili HJK do awansu potrzebowało aż trzech goli. Udało im się strzelić tylko jednego. W doliczonym czasie gry bramkę zdobył Riku Riski.

W czwartek mecze w eliminacjach Ligi Europy zagrają również Legia Warszawa z fińskim KuPS (18.00) oraz Lechia Gdańsk z duńskim Broendby (19.30). Oba spotkania transmitowane będą w Telewizji Polskiej. Relacje na żywo również na Sport.pl