Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Legii zaprezentowali oprawę z Dariuszem Mioduskim w roli głównej. "Czy leci z nami pilot?"

Najpierw transparent na płocie z pytaniem: "czy leci z nami pilot?". A po kilkunastu minutach sektorówka z podobizną Dariusza Mioduskiego - taką oprawę na pierwszym meczu przy Łazienkowskiej w tym sezonie zaprezentowali kibice Legii Warszawa.

0:0 w pierwszym meczu z Europą FC. Tak Legia Warszawa przed tygodniem zaczęła sezon 2019/20. Bezbramkowy remis z półamatorską drużyną z Gibraltaru chwały nie przynosi. Ale o ile sami piłkarze i trener nie nazywali tego wyniku kompromitacją, o tyle kibice nie ukrywali swojej frustracji. Też przed rewanżowym meczem, kiedy na "Żylecie" najpierw rozwiesili transparent z pytaniem: "czy leci z nami pilot", a po kilkunastu minutach z górnych sektorów spuścili sektorówkę z podobizną Dariusza Mioduskiego, który chowa twarz w dłoniach, a na głowie ma kolorową czapkę ze śmigiełkiem.

Zresztą Legię i jej prezesa zawstydzać może nie tyle wynik sprzed tygodnia, ile bardziej cały poprzedni sezon. Sezon, w których zespół prowadziło trzech trenerów. Pierwszy taki od dziewięciu lat, kiedy Legia w kraju nie podniosła żadnego trofeum.

Więcej o:
Komentarze (29)
Kibice Legii zaprezentowali oprawę z Dariuszem Mioduskim w roli głównej. "Czy leci z nami pilot?"
Zaloguj się
 • taiczo

  Oceniono 28 razy 10

  To nie kibice tylko śmiecie i opłacane pachołki poprzedniego szkodnika.

 • fryderykus

  Oceniono 15 razy 9

  akurat tu żyleta trafnie i z humorem podjęła temat i się nie ma co na kiboli obrażać...widać jak na dłoni że akurat na pilce mioduski sie nie zna i jak było 3 wlascicieli to duzo lepiej to wygladalo. teraz jest sam i sie miota bo podpowiadaczy anonimowych doradców ma pewnie bezliku...

 • gunston

  Oceniono 5 razy 5

  Nie rozumiem dlaczego "fachowcy" z Żylety nie kupią sobie klubu. Przecież się znają na tym.

 • somekindofhope

  Oceniono 23 razy 5

  Kubiaka mecz nie interesuje, woli promować patologiczne kibolstwo. Pismaku, ty reprezentujesz szkodliwy społecznie rynsztok dziennikarstwa.

 • bmzgs

  Oceniono 2 razy 2

  Kibice Legii to największe dzbany w Polsce, z najmniej charakternymi poglądami i dopingiem. Za każdym razem pokazują, jak są żałośni.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 1 raz 1

  przecież to nie koniec moczenia się pudelka. Łaziekowska moczem spłynie po ty "zawiadowcy"

 • odczynnik_chemiczny

  Oceniono 1 raz 1

  Oni raz na meczu a on cały czas...

 • gregorecny

  Oceniono 3 razy 1

  Nie przypominam sobie żeby polska piłka była na dnie a to wszystko za kadencji Bońka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX