Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Statystyka wstydu Legii Warszawa. Powinna się cieszyć, że nie przegrała

Legia Warszawa skompromitowała się remisem z gibraltarskim Europa FC 0:0, w I rundzie el. Ligi Europy. Polski klub powinien się jednak cieszyć, że nie przegrał tego spotkania, bo to gospodarze oddawali więcej strzałów, ale świetnie bronił Radosław Majecki.

Legia Warszawa po fatalnym meczu zremisowała z gibraltarskim Europa FC 0:0. Nie wynik w tym meczu jest najważniejszy, bo Legia była po prostu słabsza od europejskiego outsidera i to Europa FC miała lepsze sytuacje na strzelenie bramki i było to ich po prostu więcej.

Obraz meczu najlepiej oddaje statystyka strzałów, bo Europa FC miało ich aż 11, a Legia Warszawa tylko 8. W sumie Gibraltarczycy oddali dwa celne strzały, a Legioniści tylko trzy. Trzeba jednak stwierdzić, że to rywale Legii byli bliżsi strzelenia bramki.

Nie wynik Legii jest najgorszy

Najgorszy w meczu Legii wcale nie jest wynik. Najsmutniejszy był fakt, że kilku piłkarzy z Gibraltaru jest lepiej wyszkolonych technicznie i ma dużo lepszą wizję gry. Niektórym oczywiście brakowało zwrotności i tylko dzięki temu Legia Warszawa nie przegrała meczu wyjazdowego. 

Największym problemem tego meczu był fakt, że można było go obejrzeć w streamie gibraltarskiego związku. Tak można by twierdzić, że Legia naciskała, ale nie potrafiła wpakować piłki do bramki. Prawda niestety jest brutalna, bo drużyna z Gibraltaru wyglądała po prostu dobrze na tle Legii. Szybka gra1 z pierwszej piłki, technika, wybieganie, pomysł na grę - to cechowało Europę FC. Oczywiście widać było, że brakuje im nieco opanowania pod bramką rywala, ale przecież mówimy o drużynie z Gibralataru, czyli już najsłabszym możliwym poziomie w Europie.

Więcej o:
Komentarze (10)
Statystyka wstydu Legii Warszawa. Powinna się cieszyć, że nie przegrała
Zaloguj się
 • imprest

  Oceniono 5 razy 5

  W rewanżu Legia ich zmiecie.
  Europa FC wystąpi mocno osłabiona, połowa drużyny nie dostała urlopu od pracodawcy i będą musieli roznosić listy, siedzieć w biurze i uczyć dzieci w szkole, przyjadą rezerwowi - bezrobotni.

 • doktoron

  Oceniono 5 razy 5

  Zasypiam z uśmiechem. Miłej nocy dla wszystkich.

 • blechtrommel

  Oceniono 5 razy 5

  Żeby im się chciało chcieć...

 • sta_pl

  Oceniono 4 razy 2

  A wy ciągle to samo! Guzik się znacie! Jaki wstyd? To był wyjazd na drugi koniec Europy! Wiecie jakie tam są temperatury?
  Przeciwnie, brawa dla trenera i prezesa! Mądra decyzja! Nareszcie patrzą na drużynę w kontekście całego sezonu! Po prostu Legia postanowiła skupić się na najważniejszym celu jakim jest polska liga i gra o utrzymanie w extraklasie!

 • naw18

  Oceniono 1 raz 1

  >>mówimy o drużynie z Gibralataru, czyli już najsłabszym możliwym poziomie w Europie.<<

  Naprawdę , redaktorku?

 • vincent230

  Oceniono 1 raz 1

  INCREDIBLE!!!!!!!!!!

 • P L

  0

  Mistrzem świata jest legła.
  Legła kochana jest.
  Legła znów jest najlepsza.
  Tylko powiedzcie gdzie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX