Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kłótnia na treningu Chelsea przed finałem Ligi Europy. Wściekły Maurizio Sarri opuścił trening!

W czasie oficjalnego treningu Chelsea przed finałem Ligi Europy doszło do kłótni między Davidem Luizem i Gonzalo Higuainem. Na sytuację wściekł się Maurizio Sarri, który opuścił zajęcia!

W środę o godz. 21.00 Chelsea zagra z Arsenalem w finale Ligi Europy. Dla klubu ze Stamford Bridge będzie to okazja, by po razu drugi zdobyć to trofeum. Pierwszy raz udało mu się to w 2013 roku, gdy pokonał w finale Benficę 2:1.

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Atmosfera w zespole Maurizio Sarriego nie należy jednak do najlepszych. Na oficjalnym treningu doszło bowiem do kłótni między Davidem Luizem i Gonzalo Higuainem. Obaj zawodnicy mieli do siebie pretensje o zachowanie w bezpośrednim pojedynku o piłkę. Na sytuację ze wściekłością zareagował Sarri, który... zdecydował się opuścić trening! Włoch wściekle rzucał czapką, którą kopał schodząc do szatni.

Wiele wskazuje na to, że mecz z Arsenalem będzie ostatnim, w którym Sarri poprowadzi Chelsea. W sobotę dziennikarz - Tancredi Palmeri - poinformował, że Włoch porozumiał się już z Juventusem, który ma objąć od początku nowego sezonu. Po finale w Baku Sarri ma usiąść z Chelsea do rozmów nt rozwiązania jego umowy. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Kłótnia na treningu Chelsea przed finałem Ligi Europy. Wściekły Maurizio Sarri opuścił trening!
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 3 razy 3

  kopaczom od tego dobrobytu i koksu wali niezle na dekiel

 • kisssmyass

  Oceniono 3 razy 1

  zupełnie jak chłopcy w piaskownicy 'walczący' o zaszczany śmierdzący piaseczek.

 • Waldemar Siekaczynski

  Oceniono 6 razy 0

  Tych wszystkich piłkarzykow zagonic do normalnej pracy, za 2500 zł. brutto. To co się dzieje w świecie piłki, to woła o pomstę do nieba. Tyle dzieci na świecie głoduje,a oni za prosto kopnieta pilke dostają miliony. Świąt zwariował

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX