Liga Europy. Rio Ave - Jagiellonia Białystok. Przewidywane składy

Już w czwartek o godz. 21:00 Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe z Rio Ave w rewanżowym spotkaniu II rundy eliminacji do Ligi Europy. Gdzie obejrzeć ten mecz? I w jakim składzie zagra Jagiellonia?

W zeszłym tygodniu Jagiellonia Białystok pokonała Rio Ave 1:0 w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy. Jedyną bramkę zdobył już w dziewiątej minucie Mateusz Machaj. Mimo przewagi ofensywnej rywali polski zespół przez pełne 90 minut doskonale spisywał się w defensywie. Więcej o tamtym spotkanie znajdziecie TU

Rio Ave jak rozjuszony byk.

Faworytem jest Rio Ave. Nie ma co prawda świetnych kibiców, ale ma świetnych piłkarzy. U siebie są groźni jak rozjuszony byk - mówi Sport.pl Portugalczyk Marco Paixao, były napastnik Lechii Gdańsk.

Rio Ave - Jagiellonia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja

Niestety żadna polska stacja nie będzie transmitowała tego spotkania. Ale to wcale nie oznacza, że nie będziecie mogli śledzić wydarzeń z tego meczu!

Rio Ave - Jagiellonia w Sport.pl

Na portalu Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE będziecie mogli śledzić relację z tego meczu.

Rio Ave - Jagiellonia. Przewidywane składy

Rio Ave: Makaridze – Borevković, Nelson Monte, Jonathan Buatu, Matheus Reis, Tarantini, Diego Lopes, Leandrinho, Galeno, Gelson, Gabrielzinho

Jagiellonia: Kelemen – Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme, Grzyb, Romanchuk, Frankowski, Pospisil, Novikovas, Bezjak.

***

Liga Europy. AS Trencin - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja

Lech Poznań - Szachcior Soligorsk. Lech nie potrzebuje rotacji, a w awansie pomogą mu kibice

Liga Europy. Lech Poznań - Szachtior Soligorsk. Polsat podjął decyzję. Mecz będzie transmitowany na otwartym kanale