Liga Europy. AS Trencin - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja

Już w czwartek o godz. 17:30 Górnik Zabrze zmierzy się z AS Trencin w wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki eliminacji do Ligi Europy. Gdzie obejrzeć spotkanie?

Strzelić przynajmniej dwa gole, odrobić straty i awansować – to cele Górnika Zabrze na rewanżowe spotkanie z AS Trenczyn, w ramach II rundy kwalifikacji Ligi Europy. W pierwszym meczu piłkarze Marcina Brosza przegrali 0:1

Ale wynik mógł być zdecydowanie inny, gdyby Daniel Smuga wykorzystał znakomitą sytuację, w której znalazł się z piłką przed pustą bramką. Futbolówka po podaniu jednego z jego kolegów odbiła się jednak tak niefortunnie, że 21-latek strzelił nad poprzeczką.

- Wierzę, że w rewanżu wygramy, bo w pierwszym spotkaniu nie byliśmy zdecydowanie gorsi. Jesteśmy pewni siebie, mamy zamiar zdobyć tyle bramek, aby odnieść zwycięstwo i awansować do kolejnej rundy - mówi w rozmowie ze Sport.pl Smuga.

Trencin - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć ten mecz?

Mecz rozpocznie się o godz. 17:30, ale pięć minut wcześniej transmisję będziecie mogli oglądać na kanale Polsat Sport.

Trencin - Górnik Zabrze. Relacja w Sport.pl

Relację z tego meczu będziecie mogli także śledzić na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Trencin - Górnik, przewidywane składy

Trencin: Serminec - Yem, Sulek, Lawrence, Julien - Zubairu, El Mahdioui, Cataković - Sleegers, Mance, Azango

Górnik: Loska - Koj, Wiśniewski, Dani Suarez, Wolniewicz - Liszka, Mateuszek, Żurkowski, Jesús Jiménez - Angulo, Urynowicz

***

Lech Poznań - Szachcior Soligorsk. Lech nie potrzebuje rotacji, a w awansie pomogą mu kibice

Liga Europy. Rio Ave - Jagiellonia. Paixao: Na Jagę czeka rozjuszony byk. Polacy muszą zamurować się na własnej połowie i liczyć na cud

Liga Europy. Lech Poznań - Szachtior Soligorsk. Polsat podjął decyzję. Mecz będzie transmitowany na otwartym kanale