Liga Europy. Jagiellonia bliska awansu

W czwartek Jagiellonia Białystok wygrała 1:0 z Dinamo Batumi w I rundzie eliminacji Ligi Europy.

Jagiellonia mogła objąć prowadzenie w 16. minucie, ale Cillian Sheridan zmarnował rzut karny.

Dwadzieścia minut później cieszył się już z gola. Sędzia jednak - słusznie - dopatrzył się spalonego.

Drużyna Ireneusza Mamrota objęła prowadzenie dopiero na początku drugiej połowy. Piłka została dośrodkowana w pole karne, a jeden z zawodników Jagiellonii świetnie przedłużył ją głową do wbiegającego Sheridana, który strzałem lewą nogą z najbliższej odległości pokonał bramkarza. Irlandczyk był najlepszym zawodnikiem gości.

Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.

Rewanż w Białymstoku odbędzie się 6 lipca.

Konrad Bukowiecki w "Wilkowicz Sam na Sam": Zadzwonili do mnie z pytaniem: Ty sprawdzasz czasami maile? Otworzyłem skrzynkę. I świat mi się zawalił. Ja i doping