Co za wejście do Ligi Mistrzów! Przepiękna asysta Polaka w meczu z potęgą

Debiut w pierwszym składzie Ligi Mistrzów i od razu asysta. I to jaka! Dinamo Zagrzeb od 10. minuty sensacyjnie prowadziło z Manchesterem City 1:0 po bramce Daniego Olmo i asyście Damiana Kądziora.

Była 10. minuta. Damian Kądzior, dla którego był to debiut w podstawowym składzie meczu Ligi Mistrzów, dostał na prawej stronie piłkę od Petara Stojanovicia. Długo się nie zastanawiał. Od razu posłał ją w pole karne, gdzie Dani Olmo strzałem z woleja pokonał Claudio Bravo.

Bramka Olmo sprawiła, że Dinamo wskoczyło na drugie miejsce w grupie C. Ale nie na długo, bo w 34. minucie wyrównał Gabriel Jesus, a potem strzelił jeszcze dwa gole (50. i 54.). Zespół Nenada Bjelicy, by awansować do fazy pucharowej, musi to spotkanie wygrać. I dodatkowo liczyć na to, że Szachtar nie wygra meczu z Atalantą (do przerwy 0:0).

Kto rządzi w Dinamie Zagrzeb? Damian Kądzior odsłania kulisy: "To prawa ręka Bjelicy"