VfL Wolfsburg zareagował na wyczyn Roberta Lewandowskiego! Mistrz

Robert Lewandowski strzelił cztery gole w meczu Ligi Mistrzów z Crveną zvezdą Belgrad i zachwycił świat. Wyczynem swojego napastnika pochwalił się Bayern Monachium, a odpowiedział mu VfL Wolfsburg, czyli klub, któremu Polak strzelił pięć goli w dziewięć minut.

"Cztery gole w 14 minut" - napisał Bayern Monachium na swoim oficjalnym koncie na Facebooku. Odpowiedział mu VfL Wolfsburg: "Zrobił to już raz w siedem minut". I dodał kilka uśmieszków. Kibice od razu docenili wielki dystans niemieckiego klubu do siebie, a ten zebrał już ponad 10 tysięcy polubień pod tym wpisem.

Robert Lewandowski jest genialny! Tylko spójrzcie na tę akcję [WIDEO]

Wolfsburg zareagował na gole LewandowskiegoWolfsburg zareagował na gole Lewandowskiego Facebook/Screen

Robert Lewandowski był bohaterem wygranego przez Bayern meczu z Crveną zvezdą Belgrad 6:0. Polak strzelił cztery gole i zrobił to w 14 minut i 31 sekund. Czyli najszybciej w historii rozgrywek. Ale to niejedyny rekord, bo Lewandowski stał się też m.in. najskuteczniejszym piłkarzem Bayernu w Lidze Mistrzów - po wtorkowym meczu ma 45 goli i wyprzedza Thomasa Muellera, który ma ich 42. Wyczynem Polaka zachwycają się nie tylko media w Niemczech i w Polsce, ale też na całym świecie.