Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gareth Bale znów to zrobił! Będzie miał problemy w Realu Madryt?

Gareth Bale opuścił Santiago Bernabeu przed końcem meczu Realu Madryt z Galatasaray w Lidze Mistrzów. To nie pierwszy raz, gdy Walijczyk wyjeżdża ze stadionu przed końcem spotkania "Królewskich".

Real Madryt rozbił w środę Galatasaray aż 6:0. W spotkaniu nie wystąpił Gareth Bale, który pauzował z powodu kontuzji łydki. Walijczyk oglądał świetny występ swoich kolegów z trybun. Hiszpańscy dziennikarze zauważyli, że Bale opuścił stadion Santiago Bernabeu przed końcem meczu.

Bayern popełnia fatalne błędy, z których śmieją się piłkarze:

Gareth Bale znów opuścił stadion przed końcem meczu Realu

- Gareth Bale ponownie opuszcza Bernabeu przed końcem - grzmi kataloński "Sport". Dziennik zamieścił także zdjęcie przedstawiające piłkarza, gdy wyjeżdżał autem ze stadionowego parkingu. Fotografia została zrobiona o godzinie 22:43, zatem w momencie gdy trwało jeszcze spotkanie Realu z Galatasarayem. Mecz zakończył się dopiero osiem minut później, a Walijczyk nie zobaczył na żywo bramki na 6:0 autorstwa Rodrygo. 

Bale nie pierwszy raz wyjechał ze stadionu przed końcem spotkania "Królewskich". Podobnie uczynił podczas ostatnich meczów domowych Realu w la Liga z Leganes (5:0) i Betisem (0:0). 

Więcej o:
Komentarze (9)
Gareth Bale znów to zrobił! Będzie miał problemy w Realu Madryt?
Zaloguj się
 • el.pistolero

  Oceniono 7 razy 7

  Tak po prawdzie, to mogą mu skoczyć. Od lat robi co chce.

 • poziom1908

  Oceniono 5 razy 3

  "Galatasarayem" - z czym k.wa???

 • dawacsiano

  Oceniono 2 razy 2

  Chciał zdarzyć na skróty na TVP Sport

 • cmochall

  Oceniono 2 razy 2

  Istotnie - mamy problem

 • s0nar

  Oceniono 3 razy 1

  Znowu się zesrał w gacie?

 • extrafresh

  Oceniono 9 razy 1

  Bale sosnowe nieobrzynane suche
  Drewno sosnowe nieobrzynane o obrobionych dwóch powierzchniach równoległych, krawędzie boczne są obłe (bez obróbki). Otrzymywane jest przez przetarcie na trakach (piłach tartacznych). Sosna zwyczajna jest jednym z najważniejszych drzew świata (porasta ogromne obszary) i najliczniej występującym drzewem w Polsce (stanowi ponad 60% drzewostanu naszych lasów). Sosna posiada szeroki, jasnożółty biel i intensywnie brązowo(żółto)czerwonawą twardziel (im ciemniejsza tym drewno bardziej trwałe i wytrzymałe). Słoje są wyraźne, przy czym drewno późne zawiera jasne cętki przewodów żywicznych. Drewno bardzo lekkie i miękkie, średnio trwałe, przyjemnie pachnie z powodu silnego żywicowania. Obróbka mechaniczna dobra. Drewno można dobrze przepiłowywać, przycinać, wygładzać, nawiercać, frezować, szlifować. Suszenie przebiega szybko i dobrze z lekką skłonnością do pękania i paczenia. Wykończenie powierzchni dobre, jednak przy dużym udziale żywic utrudnione bejcowanie i lakierowanie. Sosna dobrze wchłania impregnaty. Wady drewna: krzywizny, skręt włókien, sękatość, pęcherze żywiczne, przemieszczenia twardzieli, pęknięcia żywiczne, nieregularny przebieg przyrostów rocznych, sinizna. Zastosowanie: drewno sosny jest odpowiednie na okleiny zewnętrzne skrawane i łuszczone, na sklejkę, na cele konstrukcyjne, budowlane wewnętrzne i zewnętrzne, stolarkę okienną i drzwiową, podłogi, podkłady kolejowe, maszty, stemple kopalniane. Może być także zastosowane w stolarce artystycznej, meblarstwie, przemyśle płyt wiórowych i pilśniowych, na wełnę drzewną, skrzynki, pojemniki, węgiel drzewny. Warto jednak wspomnieć, że nasza sosna jest niestety jakościowo gorsza niż sosna skandynawska ze względu na spore sęki, szerokie przyrosty roczne i żywice.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX