Grzegorz Krychowiak o swoim występie z Juventusem: Czułem się bardzo źle

- Czułem się bardzo źle pod względem fizycznym - powiedział w rozmowie z Polsatem Sport Grzegorz Krychowiak po meczu Juventus - Lokomotiw Moskwa (2:1), mówiąc o przyczynach swojej słabszej postawy.

Grzegorz Krychowiak wystąpił w podstawowym składzie Lokomotiwu Moskwa, który sensacyjnie prowadził z Juventusem na wyjeździe po trafieniu Alieksieja Mirańczuka w 30. minucie. Jednak Rosjanie ostatecznie przegrali po dwóch golach Paulo Dybali - Argentyńczyk trafił w 77. oraz 79. minucie, przesądzając o zwycięstwie "Starej Damy".

Grzegorz Krychowiak: Wirus miał ogromny wpływ na moją postawę

Grzegorz Krychowiak nie był zadowolony ze swojego występu. - Tak, mieliśmy momenty bardzo dobrej gry. Osobiście, nie jestem zadowolony ze swojej gry. Czułem się bardzo źle pod względem fizycznym. Wirus, którym zaraziłem się kilka dni temu, miał ogromny wpływ na moją postawę. Dużo do poprawy - powiedział reprezentant Polski na antenie Polsatu Sport przyznając, że nie był gotowy do gry na 100 procent. Ze względu na problemy zdrowotne opuścił ostatni mecz ligowy z Achmatem Grozny.

Liderem grupy D Ligi Mistrzów jest Juventus, który z siedmioma punktami na koncie wyprzedza Atletico Madryt lepszym bilansem bramkowym (7:3 do 5:2). Lokomotiw Moskwa jest trzeci z trzema punktami, za to ostatni Bayer Leverkusen pozostaje bez punktów.