Robert Lewandowski skomentował wygraną i cudowny jubileusz w Bayernie

Robert Lewandowski skomentował strzelenie 200. bramki dla Bayernu Monachium oraz 54. gola w Lidze Mistrzów. - Mogłem jednak dołożyć więcej bramek - powiedział w rozmowie z Polsatem Sport. Bayern pokonał Crvenę 3:0.

200. gola dla Bayernu Monachium strzelił Robert Lewandowski w środowym meczu Ligi Mistrzów. Polak na swoją bramkę czekał 80 minut, ale jak nadarzyła się idealna okazja, to napastnik popisał się prawdziwym instynktem strzeleckim.

Lewandowski komentuje jubileusz

- Cieszę się, że w każdym meczu strzelam bramki. Mogłem jednak dołożyć więcej, ale najważniejsze, że mecz mieliśmy pod kontrolą. Stwarzaliśmy dużo sytuacji, czasami podejmowaliśmy po prostu złe decyzje, ale w kontekście całego meczu zagraliśmy dobre spotkanie. Crvena w żadnym aspekcie nie mogła nam zagrozić - mówił Lewandowski.

Jak Lewandowski strzelił?

Była 80. minuta meczu. Lewandowski próbował zagrać klepkę przed polem karnym, ale piłka zaczęła się odbijać od nóg obrońców. Polak doskonale to przeczytał i wygarnął piłkę tuż przed interweniującym bramkarzem. Dla Polaka był to jubileuszowy, 200. gol dla Bayernu Monachium. Dla Polaka to także 54. bramka w Lidze Mistrzów

Lewandowski jubileuszowe trafienie podkreślił także na Instagramie, gdzie wrzucił wymowny wpis.