Niewyobrażalne pudło w kluczowym meczu el. Ligi Mistrzów! Koszmar piłkarza [WIDEO]

Koszmarne pudło zaliczył Tore Reginiussen z Rosenborgu w meczu eliminacji Ligi Mistrzów z Dinanem Zagrzeb. Norweg nie trafił do bramki z kilkunastu centymetrów!

Rosenborg walczył z Dinamem Zagrzeb o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Norwegowie musieli odrobić dwubramkową stratę (0:2) z pierwszego meczu w Chorwacji. Znakomita okazja nadarzyła się już w 10. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tore Reginiusssen znalazł się niepilnowany tuż przed linią bramkową, a piłka zmierzała w jego kierunku. Wystarczyło delikatnie zmienić jej tor lotu, by Rosenborg objął prowadzenie w kluczowym meczu. Trudno jednak wyjaśnić, jakim cudem Reginiussen nie strzelił gola:

Rosenborg odpadł, Dinamo Zagrzeb znowu w Lidze Mistrzów

Kilkadziesiąt sekund później Rosenborg objął prowadzenie po trafieniu Babajide Akintoli. Mistrzowie Norwegii prowadzili 1:0 i szukali drugiego gola, który dałby im dogrywkę. Jednak w 71. minucie gola dla Dinama strzelił Amer Gojak. Mistrzowie Chorwacji zagrają w Lidze Mistrzów po raz siódmy w swojej historii. Rosenborgowi pozostanie gra w Lidze Europy.