Pięć goli w meczu PSV z Basel! Szalona końcówka w meczu el. Ligi Mistrzów [WYNIKI]

Aż pięć goli zobaczyli kibice w Eindhoven podczas spotkania drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. PSV wygrało z FC Basel po niesamowitej końcówce spotkania 3:2.

To było najciekawiej zapowiadające się wtorkowe spotkanie eliminacji Ligi Mistrzów. W drugiej rundzie w ścieżce ligowej (dla drużyn, które nie zostały mistrzami swoich krajów), zmierzyli się wicemistrzowie Holandii i Szwajcarii - PSV Eindhoven i FC Basel. Jeszcze w 89. minucie Szwajcarzy prowadzili 2:1 - PSV co prawda objęło prowadzenie w 14. minucie po golu Brumy, ale trafienia Albiana Ajetiego i Edera Balanty dały gościom niespodziewanie korzystny wynik. Jednak w 89. minucie Sam Lammers wyrównał stan spotkania, a w 93. minucie Donyell Malen zdobył bramkę na wagę zwycięstwa!

Bardzo cenne zwycięstwo odniosło Dinamo Zagrzeb Damiana Kądziora. Reprezentant Polski grał przez 90 minut i dostał żółtą kartkę. O wyjazdowym zwycięstwie 2:0 z gruzińskim Saburtalo Tbilisi zdecydowały gole Mislava Orsicia i Bruno Petkovicia z drugiej połowy. W pozostałych wtorkowych spotkaniach Viktoria Pilzno zremisowała u siebie 0:0 z Olympiakosem, TNS uległo 0:2 FC Kopenhadze, a Sutjeska przegrała 0:1 z APOEL-em.

W środę rozegrane zostaną kolejne spotkania drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów: