Emocjonalna reakcja trenera Tottenhamu po końcowym gwizdku półfinału LM. Wzruszające

Tottenham, pokonując Ajax 3:2, awansował do finału Ligi Mistrzów. Mauricio Pochettino, tuż po zdobyciu ostatniego gola w 6. minucie doliczonego czasu gry, padł ze szczęścia na kolana, a po ostatnim gwizdku utonął w objęciach piłkarzy ze łzami w oczach.

Tottenham awansował do finału Ligi Mistrzów po bramce zdobytej przez Mourę w 96. minucie meczu. Wśród piłkarzy londyńskiej zapanowała totalna euforia, a Mauricio Pochettino świętował wygraną na kolanach. Tuż po ostatnim gwizdku ze łzami w oczach wylądował w objęciach swoich zawodników i pozostałych członków sztabu.

Finał Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w Madrycie 1 czerwca, a Tottenham zmierzy się w nim z Liverpoolem, który we wtorek wyeliminował po kapitalnym meczu FC Barcelonę.