Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pierwszy mecz Piasta Gliwice w kwalifikacjach Ligi Mistrzów będzie transmitowany w TV!

TVP Sport przeprowadzi transmisję z pierwszego meczu Piasta Gliwice w I rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski w środę o godz. 19:00 zmierzą się z BATE Borysów.

TVP pozyskało prawa do transmisji z wyjazdowego meczu Piasta Gliwice z BATE Borysów w I rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów. Początkowo oferta sprzedaży sygnału dla polskiego nadawcy miała odstraszająco wysoką cenę, ale ostatecznie udało się osiągnąć porozumienie z białoruską telewizją.

Piast Gliwice - BATE Borysów. Będzie transmisja TV i stream online

- Może uda się pozyskać wyjazd, ale drogo się cenią - napisał w poniedziałek rano na Twitterze dyrektor sportu w TVP Marek Szkolnikowski. Po kilkunastu godzinach okazało się, że porozumienie udało się osiągnąć. We wtorek stacja TVP Sport za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała, że przeprowadzi transmisję pierwszego spotkania mistrzów Polski z BATE Borysów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00 i zostanie pokazane zarówno w telewizji, jak i na stronie internetowej tvpsport.pl.

Komentarze (54)
Pierwszy mecz Piasta Gliwice w kwalifikacjach Ligi Mistrzów będzie transmitowany w TV!
Zaloguj się
 • biesczad1

  Oceniono 15 razy 7

  Dzięki za Kubicę, dzięki za Piasta - Polska mistrzem Polski!!!

 • gunston

  Oceniono 13 razy 7

  Dzięki ci prezesie Jacku Kurski, że będziemy mogli zobaczyć ten łomot polskiego klubu na Białorusi na żywo. Jesteśmy pępkiem świata, Polska sercem Europy i takie tam...
  A po meczu obowiązkowo musi być wywiad z prezesem.

 • gregorecny

  Oceniono 9 razy 5

  Zawszyskich rządów była transmisja meczy Polskich klubów pucharach więc TVP nie robi łaski . to zasr. obowiązek. - Jeśli nie byłoby transmisji to by był skandal.

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 8 razy 2

  hój ci w oko prezes

 • skomand2010

  Oceniono 1 raz 1

  pierwszy i zapewnię ostatni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX