Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wiadomo, dlaczego Kinsey Wolanski przerwała finał Ligi Mistrzów

Po co Kinsey Wolanski wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów?

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać spotkanie. Na murawę boiska wbiegła półnaga kobieta. Nazywa się Kinsey Wolanski i jest znaną instagramerką ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu "występowi" Wolanski dorobiła się setek tysięcy nowych fanów na Instagramie. Przed finałem obserwowało ją około 300 tysięcy, a po wydarzeniu wzrosło o niemal dwa miliony. Liczba obserwujący błyskawicznie rosła, jednak Wolanski swój profil.... usunęła lub zawiesiła i obecnie nie jest on dostępny.

FRANCISCO SECO/AP

Wszystko wskazuje, że Wolanski po prostu chciała rozreklamować swoje konto na portalu Youtube, oraz konto jej chłopaka. Jest nim Witalij Zdrowieckij, jeden z najpopularniejszych "pranksterów". Jego kanał śledzi 10 mln osób. Co ciekawe, podczas finału w 2014 roku to właśnie Zdrowieckij przeszkodził w niemal identyczny sposób, bo też wbiegł na murawę w trakcie spotkania. Amerykański komik usiłował wówczas... pocałować Benedikta Hoewedesa, niemieckiego stopera. W tym samym czasie jego profil na Facebooku polubiło ponad 200 tysięcy osób.

Więcej o:
Komentarze (52)
Wiadomo, dlaczego Kinsey Wolanski przerwała finał Ligi Mistrzów
Zaloguj się
 • plkibic

  Oceniono 20 razy 14

  Czego to baby nie zrobia dla kasy, a oczekuja szacunku i zeby ich nie traktowac przedmiotowo... taki choooj

 • 6nine9

  Oceniono 14 razy 10

  Ciekawe, na instagramie jest ładna, zgrabna, bez cellulitu i walków tłuszczu. Nawet buzię ma ladną. Ale tylko na instagramie...

 • damianstefan1

  Oceniono 12 razy 8

  Jeżeli tak to FIFA czy uefa powinny wystawić cennik tego typu reklam. Odpowiedni cennik. A środki przekazywać na cele charytatywne. Wtedy sobie niech biegają.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 7 razy 7

  Dla mnie była najlepszą 'zawodniczką' tego meczu!

 • az555

  Oceniono 4 razy 4

  To była najlepsza akcja meczu !

 • gj61

  Oceniono 12 razy 4

  Nie powinna się rozbierać za dziennego światła. Odechciało mi się jeść...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX