Przerwała finał Ligi Mistrzów, wbiegając półnago na boisko. Kim jest Kinsey Wolanski?

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać spotkanie. Na murawę boiska wbiegła półnaga kobieta.

Nazywa się Kinsey Wolanski i jest znaną instagramerką ze Stanów Zjednoczonych. Jej "występ" przysporzył jej setek tysięcy nowych fanów na Instagramie.

Na koszulce Wolanski zareklamowała kanał YouTube, który prowadzi jej chłopak. Para często występuje w pokazywanych na nim filmach.

W 2019 roku Wolanski zadebiutowała także w kinie. Fotomodelka wystąpiła w horrorze "Slasher Party".

Finał Ligi Mistrzów wygrał 2:0 Liverpool po golach Mohameda Salaha i Divocka Origiego.

Komentarze (123)
Wiemy kim jest kobieta, która przerwała finał Ligi Mistrzów
  • wujek_dobra_rada6

Oceniono 33 razy 19

Brawa dla tej pani!...to chyba był najciekawszy moment w tym meczu niestety.

• bonenecklace

Oceniono 20 razy 14

Faza pucharowa była w tym roku naprawdę całkiem całkiem, ale finał po raz kolejny żenująco słaby. Chyba ta radość ze zwycięstwa Spurs była przedwczesna, bo jestem pewny, że Ajax by coś wskórał w dzisiejszym meczu i mielibyśmy wymianę ciosów. Jeżeli najciekawszym momentem jest "występ" jakiejś instagramowej debilki, to jest to idealne podsumowanie tego nijakiego meczu.

• sebastan

Oceniono 13 razy 9

Wybiegając całkiem nago nakosiła by jeszcze więcej instagramerków. Bo przecież to ma znaczenie, żeby mieć ich dużo, prawda?

• kirk01

Oceniono 8 razy 8

Pewnie po meczu wzielo ja paru do.hotelowego pokoju na gangbang. Pizdenka wygolona, troche tłuszczyku, idealny zbiornik na nasienie🤣. Mogła latać tak przez cały mecz, mnie tam nie przeszkadzało.