Niespodziewany bohater Liverpoolu przy decydującym golu. "Dajcie mu bilety na finał LM i karnet"

Chłopiec do podawania piłek został niespodziewanym bohaterem Liverpoolu przy decydującym golu w meczu z Barceloną (4:0). - Dajcie mu dwa bilety na finał Ligi Mistrzów i karnet na cały sezon - powiedział Graeme Souness, były piłkarz Liverpoolu.

W 79. minucie Trent Alexander-Arnold zaskoczył obronę Barcelony szybkim wznowieniem rzutu rożnego, po którym Divock Origi strzelił gola na 4:0, które zapewniło Liverpoolowi awans (przy 3:0 doszłoby do dogrywki). - To było dla mnie za szybkie. O mój Boże, geniusz! - powiedział Juergen Klopp o zagraniu Alexandra-Arnolda. Takie rozwiązanie tej akcji nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie szybka reakcja chłopca do podawania piłek, który od razu podał piłkę do Alexandre'a-Arnolda (który w przeszłości sam pełnił tę funkcję na meczach Liverpoolu) i zebrał piłkę z boiska, co umożliwiło prędkie wznowienie gry.

Zobacz szybką reakcję chłopca:

Jego zachowaniem zachwycony był Graeme Souness. Na antenie Virgin Media Sport pochwalił go za szybką reakcję i dodał, że "powinien dostać dwa bilety na finał Ligi Mistrzów i karnet na cały sezon". Były zawodnik Liverpoolu i reprezentacji Szkocji dodał, że zachowanie piłkarzy Barcelony przy tym golu to "piłkarski kryminał".