Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ostra reakcja hiszpańskiej prasy. "Liverpool zmiażdżył Barcelonę niczym karalucha"

Hiszpańskie media nie pozostawiają suchej nitki na piłkarzach Barcelony. "AS" podkreśla wspaniały comeback zawodników Juergena Kloppa, którzy zmiażdżyli "Dumę Katalonii" niczym karalucha.

Hiszpańskie media w ostrych słowach skomentował klęskę Barcelony, która odpadła z Ligi Mistrzów po porażce 0:4 z Liverpoolem w drugim meczu półfinałowym. - Liverpool zmiażdżył roztrzęsioną Barcelonę niczym karalucha - napisał "AS". - Majestatyczny powrót Liverpoolu, wyśmiewającego Barcelonę, która doznała paraliżu podobnego jak rok temu w Rzymie - dodał.

W podobnym tonie swój komentarz utrzymuje także "Marca". - Z wakacji w Rzymie na koncert w Liverpoolu. I to nie Beatlesów. Dwie najciemniejsze noce w Barcelonie i to w ciągu jednego roku z Valverde na ławce jako centrum krytyki. Dwa powroty, które wydawały się niemożliwe, ale które się udały dzięki wierze obydwu zespołów - można przeczytać na łamach "Marki".

Fanów Barcelony w krótkich słowach przeprosił po meczu Sergio Busquets. - Przepraszam fanów po identycznej porażce jak w Rzymie. To fatalne uczucie, odpaść po dobrym wyniku w pierwszy meczu - przyznał pomocnik "Dumy Katalonii".

Więcej o:
Komentarze (7)
Ostra reakcja hiszpańskiej prasy. "Liverpool zmiażdżył Barcelonę niczym karalucha"
Zaloguj się
 • leoleo

  Oceniono 1 raz 1

  określenie pasuje do messiego

 • t0tylk0ja

  0

  2 lata temu ośmieszyli PSG. Może poczuli się zbyt pyszni i dlatego 2 razy już sami tak zostali upokorzeni. Rok temu w Rzymie wczoraj w Liverpoolu. Pycha kroczy przed upadkiem.

 • vincent33

  Oceniono 9 razy -1

  powiedzmy raczej, że to madrycka prasa
  oni faktycznie mają radochę ale co im zostało skoro ich królewskie patałachy dostały w tym roku żenujący oklep

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX