Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Agent Ikera Casillasa: Nawet nie wiedział, że doznał zawału serca

- Iker Casillas nawet nie wiedział, że doznał zawału serca - powiedział Carlo Cutropia, agent hiszpańskiego bramkarza w rozmowie z radiem Marca. Dodał, że nie widzi powodu, dla którego Casillas miałby nie wrócić na boisko.

Iker Casillas doznał ostrego zawału mięśnia sercowego podczas środowego treningu FC Porto. Został od razu przetransportowany na szpitala i na szczęście "problem kardiologiczny został rozwiązany". O dramatycznych wydarzeniach na treningu opowiedział jego agent Carlo Cutropia.

Casillas "wybronił swoje życie"

- Nagle w trakcie treningu Iker poczuł się źle. Zaczął odczuwać ból w klatce piersiowej, w ustach i ramionach. Nawet nie wiedział, że doznał zawału serca. Miał ogromne szczęście, że stało się to na treningu, gdzie obecni byli lekarze FC Porto. Gdyby doszło do tego w domu, skutki mogłyby być opłakane. Już po południu Iker zachowywał się tak jak Iker, którego znamy: żartował, był zadowolony. Nie widzę powodu, dla którego miałby nie wrócić do gry w piłkę - powiedział Cutropia. Dodał, że Casillas "zanotował swoją najważniejszą interwencję. Wybronił swoje życie. To ważniejsze niż wygranie mistrzostwa świata, to największe zwycięstwo jego życia". Casillas wysłał wiadomość do kibiców ze szpitala, pisząc, że "wszystko jest już pod kontrolą".

Więcej o:
Komentarze (3)
Agent Ikera Casillasa: Nawet nie wiedział, że doznał zawału serca
Zaloguj się
 • dvla

  Oceniono 3 razy 3

  Zdrowia!

 • zbyszex1

  Oceniono 2 razy 2

  Dla agenta oczywiście to byłaby tragedia jakby skończył karierę. Ja bym odpuścił. Jedno ostrzeżenie wystarczyłoby mi. Finansowo chyba sobie poradzi.

 • 1111pln

  Oceniono 2 razy 2

  Duuużo zdrowia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX