Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Iker Casillas wysłał wiadomość do kibiców ze szpitala. Miał zawał serca

W środę światem sportu wstrząsnęła informacja o tym, że Iker Casillas doznał zawału serca na treningu FC Porto. Na szczęście jego życiu już nic nie zagraża. Na Twitterze opublikował zdjęcie ze szpitala i podziękował za wszystkie wiadomości, które otrzymał.

- Wszystko pod kontrolą. Było dużo strachu, ale siły wciąż są nienaruszone. Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości - napisał Iker Casillas, zamieszczając zdjęcie ze szpitalnego łóżka na Twitterze.

37-letni bramkarz doznał ostrego zawału mięśnia sercowego. - Iker Casillas doznał ostrego zawału mięśnia sercowego podczas porannego treningu w środę. Trening został natychmiast przerwany, aby pomóc bramkarzowi, który jest aktualnie w szpitalu CUF w Porto. Casillas czuje się lepiej, jego stan jest stabilny, a problem kardiologiczny został rozwiązany - można przeczytać w oświadczeniu FC Porto. 

Iker Casillas legendą piłki nożnej

Iker Casillas gra w FC Porto od 2015 roku. Od tamtej pory z klubem zdobył mistrzostwo Portugalii. Do Portugalii przeszedł z Realu Madryt, w którym stał się istną legendą. W barwach "Królewskich" występował od 1999 roku, zdobywając w tym czasie 5-krotnie mistrzostwo Hiszpanii, dwa Puchary Króla. Trzykrotnie także zdobył Puchar Europy.

Więcej o:
Komentarze (23)
Iker Casillas wysłał wiadomość do kibiców ze szpitala. Miał zawał serca
Zaloguj się
 • nawigatorubezpieczeniowy.pl

  Oceniono 7 razy 5

  Zdrowia!!!

 • pacynek.pacynkowski

  Oceniono 3 razy 3

  Wspaniały człowiek i wspaniały piłkarz!!!!!
  Wracaj do zdrowia!!!!

 • elvisek101

  Oceniono 2 razy 2

  Kibicuję Ikerowi i Barcelonie :)

 • yosemitesam

  Oceniono 1 raz 1

  Jeden z najwybitniejszych zawodników w swoim fachu. Mam nadzieję, że jeszcze wróci między słupki.

 • mapi7

  Oceniono 1 raz 1

  Życzę zdrowia wyzdrowienia!!!!!!!!!!!

 • iq120

  Oceniono 3 razy -1

  Sport to zdrowie?

 • haha-to-ja

  Oceniono 5 razy -1

  "37-letni bramkarz doznał ostrego zawału mięśnia sercowego. - Iker Casillas doznał ostrego zawału mięśnia sercowego podczas porannego treningu w środę."

  Co to jest za konstrukcja redakcjo??? czy nie trzeba je ozdobic słynnymi ( w kręgach przesmiewczych) gazecianymi kwadratowymi nawiasami?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX