Genialna interwencja Wojciecha Szczęsnego. Jak z Matriksa [WIDEO]

Wojciech Szczęsny w fenomenalny sposób zatrzymał strzał Hakima Ziyecha w 53. minucie rewanżowego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem i Ajaksem Amsterdam. Mimo to Juventus przegrał 1:2 i odpadł z LM.

Wojciech Szczęsny jest w fenomenalnej formie! Polak był jednym z bohaterów pierwszego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, a teraz potwierdził wielką klasę w rewanżu. Bramkarz Juventusu zatrzymał strzał Hakima Ziyecha w 53. minucie przy wyniku 1:1. Potem jednak zwycięskiego gola dla Ajaksu strzelił Matthijs De Ligt, dzięki czemu to Holendrzy awansowali do półfinału Ligi Mistrzów. Zagrają z nim ze zwycięzcą pary Manchester City - Tottenham Hotspur (0:1).