Przebłysk geniuszu Leo Messiego! Ośmieszył rywala [WIDEO]

Leo Messi strzelił dwa gole w cztery minuty w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Tylko spójrzcie na ten przebłysk geniuszu Argentyńczyka, który przy pierwszym trafieniu ośmieszył Freda. Barcelona wygrała w rewanżu z Manchesterem 3:0 i awansowała do półfinału.

Lionel Messi kolejny raz potwierdził, że piłkarzem absolutnie genialnym. Argentyńczyk strzelił dwa gole w cztery minuty w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Przy pierwszym trafieniu Messi ośmieszył Freda i idealnym strzałem lewą nogą pokonał Davida de Geę.

Lionel Messi strzelił kapitalnego gola:

Drugi gol to strzał Messiego prawą nogą i fatalny błąd de Gei. Pierwszy mecz w Manchesterze Barcelona wygrała 1:0. W drugim przypieczętowała awans wygrywając 3:0.