Wojciech Szczęsny z fenomenalną interwencją! Jak on to zrobił? [WIDEO]

Ajax na swoim stadionie gra w 1/4 finału Ligi Mistrzów z Juventusem. Już w 18. minucie Ajax mógł prowadzić, ale kapitalną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny. Mecz zakończył się jednak wynikiem 1:1.
1
Bramki: Neres (46.) Kartki: Tagliafico, de Jong, Schone, Ekkelenkamp - żółte Skład: Onana - Veltman, de Ligt, Blind, Tagliafico - Schone (75. Ekkelenkamp), de Jong - Ziyech, van de Beek, Neres - Tadic
Juventus
Bramki: Ronaldo (45.) Kartki: Pjanić - żółta Skład: Szczęsny - Cancelo, Bonucci, Rugani, Alex Sandro - Bentancur, Pjanić, Matuidi (75. Dybala) - Bernardeschi (90+3. Khedira), Mandżukić (60. D. Costa), Ronaldo

W 18. minucie Ajax ładnie pograł piłką w polu karnym Juventusu. Piłka została wycofana na 17 metr do Hakima Ziyecha, który kopnął piłkę w stronę bramki Szczęsnego. Polak jednak w znakomitym stylu wyciągnął się i zdołał wybić ten strzał na rzut rożny.

Juventus zremisował jednak w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Ajaksem 1:1. Jednym z bohaterów meczu był Wojciech Szczęsny, który uratował swój zespół przed porażką.

Relację na żywo z tego meczu można było śledzić na Sport.pl. Wszystko znajdziecie pod tym linkiem