Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Szef UEFA: Nie ma mowy o meczach Ligi Mistrzów w weekendy

Szef UEFA - Aleksander Ceferin - zaprzeczył informacją, jakoby UEFA chciał przenieść mecze nowej zreformowanej Ligi Mistrzów na weekendy. - To nonsens - powiedział.

Kilkanaście dni temu media obiegła informacja o planowanej reformie Ligi Mistrzów. Miałaby ona sprawić, że w najważniejszych europejskich rozgrywkach pojawiłby się system spadków i awansów. Mecze miałyby być w weekendy od wczesnych godzin popołudniowych, specjalnie dla azjatyckich widzów.

O negocjacjach UEFA oraz ECA wypowiedział się Javier Tebas - prezydent hiszpańskiej La Ligi, który przyznał, iż taki pomysł istnieje i jest negocjowany. Zupełnie inaczej w tej kwestii wypowiedział się szef UEFA - Aleksander Ceferin.

- Jako ciało zarządzające musimy o wszystko zadbać. Niektóre ligi tego nie rozumieją, bo dbają tylko o swój interes. Właśnie dlatego szef hiszpańskiej ligi publicznie opowiada o kompletnym nonsensie, że mecze Ligi Mistrzów będą rozgrywane w weekendy, że uruchomimy Superligę - powiedział Ceferin dla "Press Association Sport".

Więcej o:
Komentarze (3)
Szef UEFA krytykuje pomysł reformy Ligi Mistrzów
Zaloguj się
 • prawdaprawdaprawda

  0

  "zaprzeczył informacją" - dobrze, że nie dupom...

 • tylko_na_forum

  0

  A szkoda. Byloby lepiej. A tak to meczow sie nie oglada bo rano do pracy

 • moki1

  Oceniono 3 razy -1

  "zaprzeczył informacją" nic dziwnego , że "dziennikarze gazety popierają strajk nauczycieli.
  No ,ale, że nauczyciele chcą podwyżek to naprawdę trzeba mieć tupet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX