Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Diego Simeone może mieć kłopoty. UEFA chce go ukarać za "złapanie się za krocze"

Diego Simeone może zostać ukarany przez UEFA. To efekt zachowania argentyńskiego szkoleniowca Atletico Madryt podczas pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn.

Diego Simeone może mieć poważne problemy za swój obsceniczny gest, jakiego dopuścił się podczas meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Juventusem (2:0). Szkoleniowiec Atletico Madryt zaprezentował nietypową cieszynkę po jednej z bramek, chwytając się za krocze. UEFA wszczęła postępowanie wobec tego gestu. - Przyznaję, że nie było to eleganckie, ale poczułem, że muszę to zrobić. Chciałem pokazać naszym kibicom, że mamy jaja - tak swoje zachowanie po golu Jose Marii Gimeneza tłumaczył Simeone.

Dla UEFA takie tłumaczenia mogą jednak nie wystarczyć. Europejska federacja piłkarska już wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko Simeone. Sprawa Argentyńczyka zostanie wyjaśniona w jak najszybszym czasie. Pierwsze spotkanie w Madrycie zakończyło się wygraną Atletico 2:0. Rewanż rozegrany zostanie 12 marca w Turynie.

Więcej o:
Komentarze (4)
Diego Simeone może mieć kłopoty. UEFA chce go ukarać za "złapanie się za krocze"
Zaloguj się
 • lasalu

  0

  Pokazał jaja tej śmiesznej organizacji, więc chcą go ukarać. Proste.

 • starsza10

  Oceniono 2 razy 0

  Chamem był i jako zawodnik i jest jako trener. Jednak nikt mu nie odbierze zamiany sukcesu, jakim była przemiana średniaka w potentata. Co więcej, przy całym premiowaniu brutalności, daleko mu to takich tuzów jak Mou. Nie przesadzałabym z wysokością tej kary.

 • druzpoz

  0

  może i ma jaja, ale oleju w głowie deficyt

 • aciddrummer

  0

  Ale jaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX