Liga Mistrzów. Wojciech Szczęsny z jedną z najpiękniejszych interwencji fazy grupowej [WIDEO]

Interwencja Szczęsnego

Interwencja Szczęsnego (screen)

Wojciech Szczęsny zanotował jedną z najpiękniejszych interwencji w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W głosowaniu internautów zajął drugie miejsce ex aequo z Edersonem.

Szczęsny niczym superheros

Wojciech Szczęsny popisał się kapitalnym refleksem w meczu z Valencią (1:0). W ostatniej akcji pierwszej połowy uratował Juventus od straty gola po uderzeniu Mouctara Diakhaby'ego. Argentyńska stacja "Fox Sports" pisała wówczas, że Polak był niczym "superheros".  Bramkarz Juventusu dostał 17 procent z 25 299 głosów, jakie oddali kibice w sondzie zorganizowanej przez konto UEFA na Twitterze. Zdecydowanie wygrał David de Gea ze swoją interwencją w meczu z Young Boys Berno (54 procent). Ederson za interwencję w meczu z Hoffenheim dostał 17 procent, tak samo jak i Szczęsny. Jeroen Zoet z PSV Eindhoven dostał 12 procent głosów za obronę w meczu z Tottenhamem Hotspur.

Oglądałeś dobranocki? To bez problemu wskażesz nieprawdziwe zdania
1/17Żwirek i Muchomorek to główni bohaterowie "Kasztaniaków".
Zobacz także
  • Juventus goalkeeper Wojciech Szczesny walks towards the goal frame to fail to save a penalty shot, during a Champions League quarter-final, 2nd leg soccer match between Real Madrid and Juventus at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, Wednesday, April 11, 2018. (AP Photo/Paul White)
SLOWA KLUCZOWE:
XCHAMPIONSLEAGUEX Wojciech Szczęsny wypadł z podstawowej jedenastki Juventusu w ostatniej chwili przed meczem
  • Szczęsny pokonany Tak Wojciech Szczęsny został dwukrotnie pokonany. Cristiano Ronaldo uratował Juventus [WIDEO]
  • Interwencja Szczęsnego Efektowna parada Wojciecha Szczęsnego pomogła wygrać Juventusowi [WIDEO]

Najnowsze informacje