Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Losowanie par 1/8 finału było ustawione? Real Madryt został oskarżony

- Już pięć dni przed losowaniem mówiłem, że Real Madryt naciskał UEFA, by trafić na Ajax Amsterdam. No i co? Sprawdziło się - twierdzi Jorge Ramon, urugwajski dziennikarz ESPN.

Real Madryt trafił na Ajax Amsterdam w 1/8 finału Ligi Mistrzów. I było to losowanie określane jako szczęśliwe dla Królewskich. Ale czy na pewno było uczciwe? Urugwajski dziennikarz przedstawia bardzo kontrowersyjną tezę. Ramon twierdzi, że losowanie zostało ustawione przez Real Madryt.

– Pięć dni temu mówiliśmy o zbliżającym się losowaniu. W tamtym momencie sporo osób się śmiało, mówiło, że to bzdury. Ale osoba, która podała mi tę informację, jest mocno zaangażowana w tematy UEFA i Realu Madryt. Uzyskiwałem od niej różne informacje, w tym tą, która się potwierdziła - mówił Ramon podczas swojego programu.

I dodał: - Mój dobrze poinformowany kolega napisał mi: „Jorge, don Florentino [Pérez, prezes Realu] poprosił o Ajax w 1/8 finału Ligi Mistrzów. (...) Już pracuje nad tematem i wysłał wiadomość do UEFA, że chce Ajax - twierdzi Urugwajczyk.

1/8 finału Ligi Mistrzów - kiedy pierwsze mecze?

Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów poznaliśmy już w poniedziałek, ale na pierwsze mecze tej fazy trzeba będzie trochę poczekać. Odbędą się one bowiem dopiero w lutym, kolejno 12, 13, 19 i 20 lutego (pierwsze mecze), a także 5, 6, 12 i 13 marca (rewanże).

Więcej o:
Komentarze (42)
Liga Mistrzów. Losowanie par 1/8 finału było ustawione? Real Madryt został oskarżony
Zaloguj się
 • xsawer

  Oceniono 14 razy 10

  Zbyt duże pieniądze są ulokowane w tym biznesie (sport zawodowy), aby wyniki pozostawić losowi.
  Dziwię się tym wszystkim, którzy z pozycji widza dają się na to nabierać.

 • joealex1989

  Oceniono 11 razy 7

  Ja chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na to, o czym nikt tu nie wspomniał, a mianowicie że Ajax wcale słaby nie jest i jeśli zagra tak jak w drugim meczu z Bayernem to Realek może się nieźle przeliczyć.

 • t0tylk0ja

  Oceniono 2 razy 2

  To ciekawe, chcieli Ajax? Dla mnie na tę chwile Ajax jest faworytem tej pary. Jeśli nie rozkupią w okienku zimowym zawodników z Amsterdamu, a Real dalej będzie grał taką padakę to wygra Ajax. Marzy mi się finał Ajax - Borussia.

 • byann

  Oceniono 2 razy 2

  UEFA przeprowadzi śledztwo.

 • alexander59

  Oceniono 4 razy 2

  Naszym też " ustawiono" grupę na MŚ i co, jako pierwsi przyjechali do domu!

 • rownowaznik

  Oceniono 4 razy 2

  Przecież obecny Ajax powiezie obecny Real.

 • iksis

  Oceniono 1 raz 1

  A kogo obchodzi ten cyrk?

 • przemek9003

  Oceniono 11 razy 1

  Śmiechu warte, szukanie taniej sensacji, teraz każdy sobie może coś takiego powiedzieć, gość się sam ośmiesza,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX