Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pep Guardiola zapytany o to, czy jest lepszy od Jose Mourinho. Mistrzowska reakcja [WIDEO]

Na konferencji prasowej po wtorkowym meczu wyjazdowym Manchesteru City z Lyonem (2:2), trener gości, Pep Guardiola, został zapytany o to, czy jest lepszy od Jose Mourinho. Reakcja hiszpańskiego szkoleniowca zaskoczyła wszystkich.

Guardiola i Mourinho rywalizują ze sobą już od wielu lat. Wcześniej obydwaj trenowali bowiem najlepsze drużyny w Hiszpanii (Guardiola prowadził Barcelonę, a Mourinho Real Madryt). Teraz obydwaj pracują natomiast w Anglii. Pierwszy jest trenerem Manchesteru City, drugi jego lokalnego rywala - Manchesteru United.

Pomimo tego, że w tabeli drużyna Guardioli już w zeszłym sezonie znalazła się wyżej, niż zespół Mourinho, obydwaj trenerzy wciąż są ze sobą porównywani, a w gronie najlepszych szkoleniowców na świecie zazwyczaj wymieniani blisko siebie. I właśnie dlatego Guardiola, po zremisowanym meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów został poproszony o wskazanie lepszego z nich. Zamiast odpowiedzi, reporterzy zobaczyli jednak niespodziewaną reakcję Guardioli, który żartobliwie pogroził dziennikarzowi pięścią.

Więcej o:
Komentarze (5)
Pep Guardiola zapytany o to, czy jest lepszy od Jose Mourinho. Mistrzowska reakcja [WIDEO]
Zaloguj się
  • ikebroflovski

    Oceniono 2 razy 2

    ktoś wie o co w ogóle chodzi w tej reakcji? bo ani to mądre, ani zabawne, ani błyskotliwe, ani żadne. "Mistrzowska reakcja"??? Noż k....a a co w tym do ch... mistrzowskiego?!!

  • voojtas

    0

    Lepszy jest od gorszego.Proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX