Liga Mistrzów. Juventus - Manchester United. Kontrowersyjne gesty Jose Mourinho po meczu [ZDJĘCIA]

W meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Manchester United pokonał na wyjeździe Juventus, wywalczając zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania. Dużo działo się także po zakończeniu starcia, kiedy kibiców i zawodników mistrzów Włoch prowokować zaczął Jose Mourinho.

W 86. Juan Mata z rzutu wolnego, a w 90. minucie Leonardo Bonucci po zamieszaniu w polu karnym. Pomocnik Manchesteru i obrońca Juventusu (strzałem do własnej bramki) pokonali Wojciecha Szczęsnego w końcówce środowego spotkania. Dwa gole, strzelone po serii wielu zmarnowanych doskonałych sytuacji gospodarzy, wyprowadziły gości na prowadzenie 2:1, którego nie oddali oni już do końca meczu.

Chamskie zachowanie Sergio Ramosa. Rywal zalał się krwią

Jeszcze więcej niż w ostatnich minutach starcia, działo się po jego zakończeniu. Wówczas trener Manchesteru, Jose Mourinho, który w przeszłości prowadził także Inter Mediolan, zaczął prowokować kibiców turyńskiej drużyny, przystawiając rękę do ucha.

Raheem Sterling potknął się, Manchester City dostał rzut karny

Kontrowersyjne gesty Jose MourinhoKontrowersyjne gesty Jose Mourinho Screen

Wojciech Szczęsny znokautował Paulo Dybalę [WIDEO]

Do Mourinho błyskawicznie doskoczyli piłkarze Juventusu, mający pretensje o jego zachowanie. Portugalczyka od rywali odciągać zaczęli zawodnicy Manchesteru, którzy wspólnie z członkami sztabu szkoleniowego sprowadzili 55-latka do szatni.

Kilka minut później Mourinho udzielił wypowiedzi, w której wytłumaczył swoje zachowanie. - Byłem obrażany przez 90 minut - przyznał trener. - Pokazałem ten gest, bo chciałem usłyszeć więcej przyśpiewek - dodał.

- Nie powinienem się tak zachować, z chłodną głową bym tego nie zrobił, ale przez cały mecz obrażana była moja rodzina. Także rodzina Interu, więc zareagowałem w ten sposób - zakończył.