Liga Mistrzów. Real Madryt wygrywa z Viktorią Pilzno, ale katastrofa była blisko [WYNIKI]

Real Madryt pokonał najsłabsza w grupie Viktorię Pilzno (2:1). Czesi stworzyli jednak kilka znakomitych okazji do strzelenia gola. Królewscy przerwali jednak serię meczów bez wygranej.

Real Madryt przerwał fatalną serię pięciu meczów bez zwycięstwa. Tym razem gracze Julena Lopeteguiego pokonali Viktorię Pilzno 2:1.

Pierwszą bramkę dla Realu strzelił Karim Benzema, który wykorzystał doskonałe podanie Vasqueza. W międzyczasie Czesi stworzyli jednak kilka doskonałych okazji do strzelenia bramki, a sam Limbersky mógł strzelić pięknego gola w pierwszej połowie spotkania. Na początku drugiej połowy gola mógł strzelić zaś Petrzela, ale nie potrafił skierować piłki do bramki.

Drugiego gola strzelił jednak Marcelo, który dostał świetne podanie od Bale'a i wydawało się, że jest po meczu. Wtedy jednak, w 79. minucie bardzo ładnego, kontaktowego gola strzelił Hrosovsky, który uderzył z linii 16 metra i plasowanym strzałem pokonał Navasa.

Real starał się wykorzystać swoje doświadczenie by nie dopuścić do utraty drugiego gola, ale wydaje się, że najbardziej Pilznie przeszkodziła kontuzja Marcelo. Brazylijczyk w 88.minucie został brutalnie zaatakowany, po czym mógł doznać kontuzji.

Ewentualny uraz wykluczający piłkarza z El Clasico byłby dla Realu prawdziwą katastrofą.