Liga Mistrzów w TV. Cyfrowy Polsat z prawami na sezon LM 2018/19

VALENTIN FLAURAUD/AP

Liga Mistrzów w sezonie 2018/19 będzie transmitowana w Cyfrowym Polsacie, a w internecie na IPLA TV. Po raz pierwszy w historii w Polsce transmitowane będą wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo.

Już są dostępne nowe oferty telewizyjne Cyfrowego Polsatu z nowym pakietem sportowym Polsat Sport Premium w cenie.

Fani najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich będą mogli oglądać po raz pierwszy w Polsce wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo oraz spotkania Ligi Europy na nowych kanałach sportowych − Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD – oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w systemie PPV.

Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat i platformy Cyfrowy Polsat będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów, także w nowej jakości Super HD.

Bogate doświadczenie Telewizji Polsat w realizacji rozgrywek piłkarskich

Telewizja Polsat ma wieloletnie doświadczenie w transmisji wydarzeń piłkarskich o najwyższej randze, co na pewno znajdzie odzwierciedlenie także w realizacji technicznej nowych rozgrywek od sezonu 2018/2019. Stacja pokazywała przez wiele lat Ligę Mistrzów – w latach 2001-2006 oraz 2009-2012, a także Ligę Europy w sezonach 2009-2012. Posiada również bogate doświadczenie w transmitowaniu dla polskich kibiców najważniejszych imprez piłkarskich reprezentacji narodowych – Mistrzostw Świata 2002 w Korei i Japonii oraz 2006 w Niemczech. Ponadto Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii i ostatnie, fantastyczne dla polskiej drużyny Euro 2016 we Francji także można było oglądać na antenach Polsatu. Grupa Polsat z sukcesem zrealizowała unikalny i kompleksowy projekt Euro 2016. Po raz pierwszy połączono emisję meczów na antenie otwartej Polsatu ze specjalnymi, całodobowymi kanałami płatnymi Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, w których pokazano wszystkie 51 meczów na żywo, bez reklam i w jakości HD. W ciągu 30 dni Euro 2016 pokazano ponad 200 godzin relacji na żywo. Taka strategia pozwoliła osiągnąć Grupie duży sukces zarówno sprzedażowy, operacyjny, jak i finansowy. Dużym zainteresowaniem widzów cieszył się również ostatni turniej  Euro 2017 reprezentacji do lat 21.

Grupa Polsat dla polskich kibiców nabyła wyłączne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów i Ligi Europy  dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych. Nowe rozgrywki piłkarskie będą dostępne zarówno dla abonentów Cyfrowego Polsatu, klientów sieci Plus, jak i użytkowników telewizji internetowej IPLA.

Liga Mistrzów dla klienta Plusa

Klienci usług abonentowych w sieci Plus będą mogli oglądać najlepsze klubowe rozgrywki piłkarskie na świecie. 

Od 2 lipca w nowej ofercie Plusa pojawił się Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, w którym na żywo i w wysokiej jakości dostępne będą wszystkie mecze Ligi Mistrzów oraz spotkania Ligi Europy. Z nowej oferty będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy usług Plus Abonament oraz Plus Internet LTE, a dla klientów nowych, przenoszących numer oraz przedłużających umowy będzie ona w specjalnych nowych taryfach nawet za darmo.

Zobacz także
 • Real Madryt najbardziej pechowym klubem na początku roku. Aż ośmiu kontuzjowanych piłkarzy
 • Bundesliga. Bayern pokonał Hoffenheim. Robert Lewandowski z golem
 • Rozmowy ws. transferu Krzysztofa Piątka do Milanu wstrzymane. Kość niezgody
Komentarze (20)
Tutaj możesz oglądać LM w TV!
Zaloguj się
 • Janusz Rzepka

  Oceniono 14 razy 12

  Sprzedanie jakichkolwiek praw do transmisji sportowych Polsatowi oznacza dojenie kibiców i to do potęgi.

 • sceptyk31

  Oceniono 8 razy 8

  Polsat jak na razie próbuje oszukać obecnych abonentów mających pełen pakiet kanałów sportowych. Dotąd na trzech sportowych annałach Polsatu pokazuja polska I ligę i pojedyncze mecze z Holandii, Rosji i Ukrainy. Do ubiegłego roku pokazywali także mecze eliminacji mundialu. Teraz na tych kanałach już nic nie pokażą dotychczasowym abonentom, każe się im zawierać nowe umowy droższe nawet o kilkadziesiąt złotych. Na dodatek ich dekodery / poza nielicznymi/ nie maja opcji oglądania w super HD, nawet HD u nich jest jakby inne niż u konkurencji. .Ja im nie zapłacę ani grosza więcej , z tego samego powodu wypisałem się z nC+, też oszukiwali abonentów i nawet karę zapłacili. Niestety będę ich musiał ścierpieć jeszcze prawie 10 miesięcy, ale już teraz z telefonem komórkowym z plusa przeniosę się do innej sieci. Gdy stracą troche abonentów, to im rura zmięknie i mecze LM i LE pokażą w dotychczasowych kanałach sportowych. Nadto we środę jeden mecz musza pokazać w kanale otwartym, nie będzie to Legia bo się nie zakwalifikuje.

 • antropoid

  Oceniono 10 razy 8

  Nie zapłacę ani grosza dziadom, co zakodowały nawet mecze siatkarskiej reprezentacji Polski w MŚ.

 • matts06

  Oceniono 7 razy 7

  Taaa... kolejne kanały. A co jak ktoś ma Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News? Rozumiem, że na tych kanałach nie będzie żadnego meczu z Ligi Mistrzów w tygodniu? Czy może łaskawie jakiś puszczą?

 • qabiq

  Oceniono 6 razy 6

  dlaczego artykuł nie jest oznaczony jako "sponsorowany"?

 • evergreen111

  Oceniono 5 razy 3

  Od kiedy Polsat stał się drugą Ku...zją, włażącą Kanalii w tyłek, NIE OGLĄDAM ICH!

 • facio60

  Oceniono 3 razy 3

  Po co komu te mecze. Wygrywają niemal w kółko te same zespoły. Wpakowano w nie ciężkie miliardy i trudno żeby kupując największe gwiazdy, nie miały wyników. Śmieszą mnie fani Barcelony, Realu, Manchesteru, Juventusu. To tak jakbym w boksie w starciu zawodnika wagi ciężkiej z zawodnikiem wagi lekkiej, kibicował temu pierwszemu i cieszył się z jego zwycięstwa 🤣. Poza tym, weźcie się za regularne uprawianie sportu na bazie amatorskiej, a wtedy zaręczam, że LM będziecie uważali za nudziarstwo. No, a teraz czekam na minusy od żlopiących piwo marki Żubr z puszeczki, zagryzających zwyczajną z grilla.

 • TheO

  Oceniono 2 razy 2

  SUPER HD = KŁAMCY nie ma takiego czegoś KŁAMCY jak SUPER HD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kłamcy, kłamcy, kłamcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • riddle27

  Oceniono 2 razy 2

  Zgadzam się!Najgorsza opcja!Pazerny Soloż uruchomi 58 kanał sportowy,żeby wydoić swoich klientów.LM tego nie odczuje,bo kasa zapłacona,najwięcej po dupie dostanie kibic jak zawsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje