el. Ligi Mistrzów. Cork City - Legia Warszawa. Michał Kucharczyk strzelił fenomenalnego gola [WIDEO]

Legia Warszawa wygrała z Cork City (1:0) w I rundzie el. Ligi Mistrzów. W 79. minucie kapitalnego gola strzelił Michał Kucharczyk.

Michał Kucharczyk  popisał się fenomenalnym strzałem z blisko 30 metrów. Uderzenie napastnika Legii może śmiało kandydować do najpiękniejszych w jego karierze.

Mistrzowie Polski długo męczyli się z mistrzami Irlandii, ale w 79. minucie Michał Kucharczyk znów pokazał, że Legioniści mogą na niego liczyć.

Z meczu Cork City - Legia Warszawa prowadziliśmy relację na żywo. Jest ona dostępna poniżej.