Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Mecze Legii z Cork City będą pokazane na antenach telewizji publicznej? Jasna deklaracja dyrektora TVP Sport

TVP pokaże mecz w Warszawie pomiędzy Legią, a Cork City w ramach I rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Nie będzie za to transmisji ze spotkania rozgrywanego w Irlandii.

Legioniści w I rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów rozegrają dwumecz z irlandzkim Cork City. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Irlandii i odbędzie się on 10 lipca (godz. 20.45), tydzień później (dokładnie 17 lipca o tej samej porze co pierwszy mecz) rozpocznie się rewanż w Warszawie.

Wiele osób zastanawiało się odnośnie transmisji z tego dwumeczu. Głos w tej sprawie zabrał dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski. Zgodnie z jego słowami transmisja zostanie przeprowadzona jedynie z rewanżu w Warszawie.

Jak powiedział Szkolnikowski pierwszy mecz przeciwko Cork City, który zostanie rozegrany w Irlandii nie będzie transmitowany, ponieważ nikt po stronie irlandzkiej nie będzie produkował sygnału telewizyjnego. W takim wypadku można by było przeprowadzić transmisje wideo na stronach internetowych TVP Sport, ponieważ na TVP1 oraz na sportowym kanale Telewizji Polskiej będzie transmitowany półfinał mistrzostw świata.

A zatem pierwszy oficjalny mecz Legionistów w nowym sezonie nie będzie nigdzie transmitowany. To na pewno nie jest dobra informacja dla wielu kibiców mistrzów Polski. Pozostają jedynie relacje tekstowe oraz ewentualna relacja radiowa za pośrednictwem strony klubowej Legii.

Więcej o:
Komentarze (42)
Liga Mistrzów. Mecze Legii z Cork City będą pokazane na antenach TVP? Jasna deklaracja dyrektora TVP Sport
Zaloguj się
 • wiecej.niz.jedno.zwierze

  Oceniono 15 razy 11

  To jest skandal! FIFA powinna przełożyć ten półfinał!

 • rafikman

  Oceniono 12 razy 8

  Naprawdę są w tym kraju tacy masochiści którzy chcieli by takie "gó.no" ogladać ?! To pewnie ci co wrzeszczeli po przylocie polskiej kadry "Dziękujemy !"

 • zakk25

  Oceniono 9 razy 5

  Bez sensu!!!
  Po półfinale są jeszcze 2 mecze na mistrzostwach, a mecz Legii jest ostatnim w tej edycji LM.

 • zebrzec

  Oceniono 9 razy 5

  no to chyba wiadomo. Kibicuję Legii ale sory... tez wole mundial niż powrót na ziemię w wykonaniu kopaczy a'la Wolska...

 • yosemitesam

  Oceniono 4 razy 4

  Dobrze, że chociaż rewanż jest już po mistrzostwach, bo nie wiedziałbym którą z tych piłkarskich uczt oglądać.

 • okoni18

  Oceniono 5 razy 3

  Stękające sapacze poniżej. Przeczytajcie chociaż artykuł, mecz nie będzie transmitowany, ponieważ nie zostanie wyprodukowany sygnał. Nie można czegoś wysłać, czego nie ma. W wielkim skrócie: drużyna irlandzka, ich telewizja czy tam inne komórki które mogą przeprowadzić transmisję, nie ustawią na stadionie kamer i nie podłączą ich do satelity. Bez tego nie da się przeprowadzić transmisji.
  Mam nadzieję, że pomogłem :)

 • timbwolf3

  Oceniono 3 razy 3

  Mając w pamięci fantastyczny poziom meczów z Dunfalk jest czego nie żałować

 • komentator.81

  Oceniono 2 razy 2

  Dobra decyzja!! Puszczenie meczu na poziomie ligi osiedlowej w czasie pięknego Mundialu byloby ESTETYCZNYM NIETAKTEM.

 • zbycho52

  Oceniono 2 razy 2

  Przeciez to jest idiotyzm ze strony FIFA,jak mozna rozgrywac jakies mecze eliminacyjne jak trwaja MS.Przeciez teoretycznie moglo by sie zdarzyc,ze np.Polska jeszcze jest w grze na MS,a w reprezentacji gra przykladowo5 zawodnikowLegii,to czyliw eliminacjach pewnie by musieli grac juniorzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX