Liga Mistrzów. Bayern - PSG 3:1. Lewandowski zły na kolegów: Dostaję za mało podań

Bayern Monachium pokonał PSG 3:1, ale do zajęcia pierwszego miejsca w grupie zabrakło mu dwóch goli. Swojego rozczarowania nie ukrywał Robert Lewandowski, który narzekał po meczu na zbyt małą liczbę podań od kolegów z zespołu.

Lewandowski dał Bayernowi prowadzenie w 8 minucie meczu. A później był prawie niewidoczny. -  Dostawałem za mało piłek. Drugą okazję do zdobycia gola miałem dopiero w 93. minucie - stwierdził w rozmowie z „Bildem”.

Zdaniem polskiego napastnika Bayern stać było na rozgromienie PSG i zajęcia pierwszego miejsca w grupie, dającego rozstawienie przed losowaniem 1/8 finału.

Swojego zdenerwowania nie ukrywał też Mats Hummels. Na jego twarzy trudno było doszukać się cienia zadowolenia z pokonania drużyny Neymara. - Nic dziwnego. Jest w świetnej formie. Liczył, że strzelimy czwartą, a potem piątą bramkę. Tak się jednak nie stało - ocenił trener Jupp Heynckes.

Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się w poniedziałek. Relacja na żywo w Sport.pl.