Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Robert Lewandowski pobił rekord! Ten gol przejdzie do historii

Robert Lewandowski strzelił gola w meczu Ligi Mistrzów z Anderlechtem. Polak pobił swój rekord. Nigdy wcześniej nie strzelił 50 goli w roku. 2017 przejdzie do historii, a do końca jeszcze siedem meczów.

Wielki dzień dla Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik strzelił swojego 50. gola w roku. Nigdy wcześniej kapitan reprezentacji Polski nie miał takich statystyk. Rok 2016 zakończył z 49. golami na koncie.

Statystyka Lewandowskiego w Lidze Mistrzów również wygląda imponująco. 65 meczów i 42 gole. Polak dogonił Alessandro del Piero, który w Lidze Mistrzów rozegrał 89 spotkań.

Sytuacja, w której Lewandowski strzelił gola Anderlechtowi była formalnością. Polak dostał świetne podanie od Corentina Tolisso i nie miał problemów z pokonaniem Matza Selsa.

Ten gol Roberta Lewandowskiego przejdzie do historii:

Więcej o:
Komentarze (21)
Liga Mistrzów. Robert Lewandowski pobił rekord! Ten gol przejdzie do historii
Zaloguj się
 • Oceniono 10 razy 10

  Mało mnie interesuje połka nożna. To wcale mi nie pozwala podziwiać Państwa Lewandowskich. Mam wilki szacunek dla nich. Mam 63 lata i cieszą mnie sukcesy rówieśnika mojego syna. Niczego IM nie zazdroszczę. Pan Robert sam stał się sławnym człowiekiem. Bez pomocy partii j PiS. Patrz na obleśnych Czarneckich syna i ojca.
  Pan Robert zdobył SAM wszystko. Przepraszam za tym stali wspaniali bezpartyjni trenerzy i lekarze. Pan Lewandowski jest współczesnym GLADIATOREM.
  Lewandowski robi to co trzeba. Jest mistrzem piłki i reklamy. Taka jest rola OJCA.
  ściskam Pana kopacza świńskiej skóry...
  Ciszę się że Pan jest jako sportowiec i inteligentny do tego..
  Życzę zdrowia...

 • Rutkiewicz Piotr

  Oceniono 4 razy 4

  Jak widzę komentarze tych pajaców co to niczego nie widzą w sukcesach Roberta to szkoda słów skąd takie pajace się biorą...kto wie, może z PiSu...ale głupota ich sięga dna...

 • vovik

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ten trol "kalowiec" to Cieloch?
  To ruski bolszewik Cieloch non stop pluł na Niemców "faszystów" przy każdej okazji.

 • jsbmw

  Oceniono 4 razy -2

  Gole przechodzą do historii nie z powodu okrągłego numerka. Ten 50-ty to była formalnoś, żadnej finezji.

 • dawnyprezes

  Oceniono 8 razy -6

  ..."Statystyka Lewandowskiego w Lidze Mistrzów również wygląda imponująco. 65 meczów i 42 gole. Polak dogonił Alessandro del Piero, który w Lidze Mistrzów rozegrał 89 spotkań."... Lewy chyba jechał Pendolino, a redahtorowi rachunki się "pokićkały" !.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX