Liga Mistrzów. Messi wyciągnął coś z getrów i połknął. O co chodziło?

W 10. minucie Barcelony z Olympiakosem (3-1) Lionel Messi sięgnął po coś do getrów, po czym włożył to do buzi, co zarejestrowały kamery telewizyjne. Co to było?

Zdaniem dziennikarza Catalunya Radio Ricarda Toquemedy była to tabletka glukozy pomagająca mu w walce z nudnościami. Sytuacja miała miejsce już na początku spotkania, gdyż taką tabletkę najlepiej przyjąć w ciągu pierwszych 15 minut wysiłku fizycznego - tłumaczy Torquemeda. O przyjęciu tabletki mieli zdecydować lekarze Barcelony. Nie jest to coś, co Messi robi w każdym meczu.

O zachowanie Messiego został zapytany trener Ernesto Valverde. - Nie wiem co wziął. Ale jeśli strzelił po tym gola, to powinien to wziąć ponownie - stwierdził szkoleniowiec Barcelony. Messi trafił na 2-0, zaliczył również asystę przy trafieniu Lucasa Digne.