Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Zabawny wpis Borussii Moenchengladbach na Twitterze

Dużo dystansu do sobotniej porażki z Borussią Dortmund na Twitterze wykazała Borussia Moenchengladbach. Spece niemieckiego klubu od mediów społecznościowych rozpoczęli poszukiwania linii obrony drużyny prowadzonej przez Dietera Heckinga.

W sobotę Borussia Moenchengladbach doznała upokarzającej porażki w Dortmundzie. Drużyna Heckinga przegrała na wyjeździe ze swoją imienniczką z Dortmundu aż 1:6.

Mimo klęski, spece Borussii Moenchengladbach od mediów społecznościowych nie stracili dobrych nastrojów. Niemcy dali temu wyraz na Twitterze, gdzie odnieśli się do wpisu Realu Madryt, który w poniedziałek wyruszył do Dortmundu na mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów.

"Wyruszamy do Dortmundu" - taki wpis wraz ze zdjęciem dwóch zawodników umieścili na swoim profilu mistrzowie Hiszpanii. "Jeśli znajdziecie tam naszą obronę, to prześlijcie ją do Moenchengladbach" - odpowiedział niemiecki klub. Ich wpis spotkał się z doskonałym przyjęciem użytkowników.

Kontuzja Milika poważniejsza od poprzedniej. "W tym nieszczęściu jest nadzieja, że wystarczy czasu, aby odpowiednio przygotował się do MŚ"

Więcej o: