Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Bramkarz Arsenalu podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok

Dejan Iljev został nowym bramkarzem Jagiellonii Białystok - poinformował zespół z Podlasia na swojej oficjalnej stronie internetowej. Macedończyk został wypożyczony do końca obecnego sezonu.

Po bardzo nieudanej transakcji z udziałem Krsevana Santiniego latem ubiegłego roku, Jagiellonia Białystok w końcu znalazła nowego bramkarza. Dejan Iljev trafił do Jagiellonii Białystok na zasadzie wypożyczenia do końca tego sezonu. 

Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać"

Bielik polecił mu grę w Ekstraklasie

- Bardzo długo znamy się z Krystianem Bielikiem, który jest moim bardzo dobrym kolegą. Jako, że blisko się trzymamy i mam do niego duże zaufanie, postanowiłem zasypać go pytaniami o Polsce, Ekstraklasie i Jagiellonii. Wypowiadał się w samych superlatywach, więc nie miałem żadnych obaw przed przenosinami. Teraz jestem bardzo szczęśliwy z dołączenia do Jagiellonii i nie mogę już się doczekać pierwszego treningu – powiedział Dejan Iliev, którego słowa cytuje oficjalny portal Jagiellonii.

24-letni Macedończyk był piłkarzem Arsenalu, gdzie nie miał jednak żadnych szans na regularne występy (grał tylko w rezerwach i zespołach juniorskich londyńskiego klubu), a ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w lidze słowackiej. W SKF Sered zagrał 18 meczów i trzy razy zachował czyste konto.

Iljev będzie pierwszym Macedończykiem w drużynie Iwajło Petewa i zagra z numerem "1" na koszulce.

Więcej o:
Komentarze (2)
Oficjalnie: Bramkarz Arsenalu podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok
Zaloguj się
  • salsolo.4

    Oceniono 2 razy 2

    A czy ten klubik zwolnił z dyrektorskiego stanowiska bandziorka atakującego Marsz Równości. Jakoś słychać o tym nic nie było. W związku z tym ten klubik dla mnie nie istnieje.

  • bombullo

    Oceniono 2 razy 0

    O zesz w morde! Ochlap czy odpad z Pemier League?Menago znalazlo mu robote na wolskiej scianie wschodniej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX