Kompromitacja Lechii na własnym boisku! Wysoka porażka z beniaminkiem!

Do ogromnej sensacji doszło w Gdańsku. Lechia przegrała na własnym stadionie aż 0:3 z Rakowem Częstochowa! Bramki dla beniaminka strzelali Daniel Bartl, Sebastian Musiolik i Michał Skóraś.

Lechia Gdańsk chciała efektownie zakończyć 2019 rok. Okazja do tego była wyśmienita, ponieważ zespół Piotra Stokowca podejmował na własnym stadionie Raków Częstochowa, beniaminka PKO BP Ekstraklasy.

Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać"

W pierwszej połowie nie padł ani jeden gol. Natomiast w drugiej to goście niespodziewanie wyszli na prowadzenie w 58. minucie, kiedy to Daniel Bartl pokonał Zlatana Alomerovicia pewnym uderzeniem z rzutu karnego. Po kolejnych sześciu minutach beniaminek podwyższył na 2:0! Tym razem na listę strzelców wpisał się Sebastian Musiolik. Na osiem minut przed końcem wynik meczu na 3:0 dla Rakowa ustalił 19-letni pomocnik, Michał Skóraś.

Nastolatek Lechii Gdańsk zapisał się w historii PKO Ekstraklasy!

Gdańszczanie skompromitowali się przed własną publicznością i udadzą się w minorowych nastrojach na Święta. Jedynym pozytywnym akcentem ze strony gospodarzy był debiut w zespole Piotra Stokowca zaledwie 15-letniego Kacpra Urbańskiego. Piłkarz zapisał się w historii PKO Ekstraklasy, stając się jej najmłodszym debiutantem.

Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 0:3 (0:0)

0:1 - Daniel Bartl 59'

0:2 - Sebastian Musiolik 63'

0:3 - Michał Skóraś 82'