Piękne zachowanie kibiców Wisły Kraków po zmianie Jakuba Błaszczykowskiego [WIDEO]

Wisła Kraków pokonała w piątek lidera Pogoń Szczecin 1:0 w meczu 19. kolejki ekstraklasy. Gdy Jakub Błaszczykowski opuszczał murawę, to kibice sprawili mu niespodziankę i zaśpiewali góśne "sto lat".

Wisła Kraków przegrała 10 spotkań ligowych z rzędu (najgorsza seria w historii krakowskiego klubu) i przed meczem z Pogonią Szczecin była na ostatnim miejscu w tabeli. "Portowcy" z kolei przyjechali do Krakowa jako lider ekstraklasy i zdecydowany faworyt meczu z "Białą Gwiazdą".

Wielki problem Wisły Kraków ze stadionem. "To nie do przyjęcia. Wyrok śmierci" [WIDEO]

Jedyny gol w tym meczu padł w 39. minucie, gdy zawodnicy Artura Skowronka wykonywali rzut rożny. Do piłki zagranej przez Jakuba Błaszczykowskiego doszedł Łukasz Klemenz, który cofając się, oddał strzał, a błąd popełnił Dante Stipica, bramkarz Pogoni.

W 89. minucie Jakub Bartosz zmienił Błaszczykowskiego, który w sobotę obchodzi 34. urodziny. Z tej okazji kibice zaśpiewali mu głośne "sto lat".

Wisła wygrała z Pogonią, dzięki czemu przerwała serię porażek w lidze. Piłkarze Skowronka co prawda wciąż są na ostatnim miejscu w tabeli, ale to zwycięstwo może być dla nich przełomowe. Pogoń pozostaje liderem ekstraklasy, ale mogą ją wyprzedzić w weekend Legia Warszawa, Cracovia i Śląsk Wrocław.