Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hit ekstraklasy przy pustych trybunach? Policja złożyła wniosek do wojewody

Jak ustalił portal gol24.pl, Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu złożyła wniosek do Urzędu Wojewódzkiego o zakazanie organizacji imprezy masowej na stadionie Śląska Wrocław w dniu 14 grudnia 2019 roku. Właśnie wtedy gospodarze podejmą Lecha Poznań w ramach 19. kolejki ekstraklasy.

W niedzielę Śląsk Wrocław mierzył się na własnym stadionie z Legią Warszawa (0:3). W trakcie spotkania kibice obu zespołów odpalali na szeroką skalę niedozwolone środki pirotechniczne. Policja aresztowała 28 mężczyzn, którym za złamanie przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. 

Wielki problem Wisły Kraków ze stadionem. "To nie do przyjęcia. Wyrok śmierci"

Stadion Śląska Wrocław może zostać zamknięty na mecz z Lechem Poznań. To efekt zachowania kibiców

Według ustaleń "Gazety Wrocławskiej" i portalu gol24.pl, zachowanie kibiców może teraz mocno odbić się na wrocławskim klubie. Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu złożyła bowiem wniosek o zamknięcie trybun stadionu przy alei Śląskiej podczas meczu 19. kolejki ekstraklasy. W przedostatniej w tym roku serii gier drużyna Vítezslava Lavicki podejmie Lecha Poznań

- Możemy potwierdzić, że do Urzędu Wojewódzkiego trafił wniosek o zakazie organizacji imprezy masowej na Stadionie Wrocław. Wszczęcie postępowania administracyjnego leży po stronie wojewody - stwierdził w rozmowie z gol24.pl przedstawiciel KWP we Wrocławiu.

Przedstawiciele Śląska postulowali o to, by ewentualna kara objęła jedynie trybunę "B", gdzie znajduje się tzw. "młyn". To właśnie w tej części obiektu kibice odpalali zakazane środki pirotechniczne. Dolnośląska policja pozostała jednak przy swoim i teraz klubowym władzom pozostaje tylko czekać na decyzję wojewody.  

Więcej o:
Komentarze (32)
Hit ekstraklasy przy pustych trybunach? Policja złożyła wniosek do wojewody
Zaloguj się
 • pritchard

  Oceniono 2 razy 2

  marcin1948 - świetny przykład powiedzenia: stary a głupi

 • wujekdolf

  Oceniono 12 razy 2

  brawo policjanty! trzeba tępić tych kiboli! za wysoko podnieśli głowy - mają być w okolicach butów!

 • camtra

  Oceniono 1 raz 1

  Policja boi się kiboli!!! Żenada!

 • piekniekpieknie

  Oceniono 1 raz 1

  Śląsk gra u siebie z Lechem 14 grudnia, 20 grudnia Śląsk gra na Cracovii tępe dzidy.

 • sphinx

  Oceniono 9 razy 1

  Ludzie o czym Wy piszecie!!!??? Jakie brawo policja???!!!! Wstyd że w dzisiejszych czasach wogóle ktoś podejmuje taki temat. Gdzie na zachodzie ktoś zgłasza wniosek o zakaz wpuszczania kibiców na stadion, jeszcze przy okazji meczu "hitowego" danej kolejki. No kuźwa tylko w Polsce. Prawda, że durni kiboli nie brakuje, ale ich nie brakuje wszędzie. W innych państwach są od tego odpowiednie służby: policja, ochrona, większa liczba steardów którzy cały mecz stojąc tyłem do boiska obserwuje i wyłapuje potencjalne zagrożenie. A w Polsce najlepiej jeb zamknijmy stadion! Parodia!!!! powinni to w innych cywilizowanych krajach w programach typu "śmiechu warte" puszczać!!!!!

 • jankaz.kot

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba w 19 kolejce 14 grudnia Śląsk gra z Lechem w tej redakcji pracują przedszkolaki. Ciekawe jak ukażą tych zatrzymanych , miejmy nadzieję że surowo może wtedy następcy wreszcie pomyślą , czas wreszcie skończyć z idotyzmem.

 • nowykosznasmieci

  0

  Hit to może być w LM albo PL ewentualnie La Liga.
  Tutaj można używać określenia KIT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX