Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech stracił miliony euro przez kontuzję piłkarza? Trener: "To mógł być transfer już zimą" [SEKCJA PIŁKARSKA #32]

Gośćmi Pawła Wilkowicza w najnowszym odcinku Sekcji Piłkarskiej byli trener Lecha Poznań - Dariusz Żuraw i Michał Zachodny z Łączy nas Piłka. Porozmawiali m.in. o najlepszej passie Lecha w sezonie i wyjściu z kryzysu. Poruszyli także aspekt nowej jakości, którą Lechowi dają młodzi zawodnicy. Jednym z takich piłkarzy jest Robert Gumny, który jesienią stanowił o sile zespołu, ale doznał poważnej kontuzji kolana, przez którą upadł jego potencjalny trener w zimowym oknie transferowym. Szkoleniowiec Lecha przyznaje, że była na to spora szansa.
Więcej o:
Komentarze (2)
Lech stracił miliony euro przez kontuzję piłkarza? Trener:"To mógł być transfer już zimą" [SEKCJA PIŁKARSKA #32]
Zaloguj się
  • silvermane

    0

    No i taka jest polityka Lecha, że kontuzja potencjalnego "towaru" za kilka mln euro boli bardziej niż słaba postawa w lidze i pośmiewisko w pucharach. To już przestał być klub, teraz jest sklepik z piłkarzami. Z bólem serca to piszę, bo 30 lat kibicowałem, ale teraz już ich wyniki są mi obojętne.

  • gunston

    0

    Należało go sprzedać wcześniej. Robert Gumny jeszcze przed kontuzją przestał robić postępy. Teraz to wielka niewiadoma bo kontuzja jednak poważna. Oby szybko wrócił do zdrowia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX