Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska. Niespodziewany kandydat do pucharów? Nowa jakość w polskiej piłce. Mogą zarobić miliony

Gośćmi Pawła Wilkowicza w najnowszym odcinku Sekcji Piłkarskiej byli trener Lecha Poznań - Dariusz Żuraw i Michał Zachodny z Łączy nas Piłka. Porozmawiali m.in. o najlepszej passie Lecha w sezonie i wyjściu z kryzysu. Poruszyli także aspekt nowej jakości, którą Lechowi dają młodzi zawodnicy. Dobra gra w piłkę to zainteresowanie ze strony lepszych klubów i szansa na wielkie wpływy do budżetu klubu. A wkróce Lecha może czekać kolejna przebudowa.

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczymy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Oglądaj program na Facebooku Sport.pl

Oglądaj program na YouTube Sport.pl

Więcej o:
Komentarze (17)
Niespodziewany kandydat do pucharów? Nowa jakość w polskiej piłce. Mogą zarobić miliony
Zaloguj się
 • re_x

  Oceniono 5 razy 5

  nie rozśmieszajcie!kandydat na mistrza?takich kandydatów teraz jest co najmniej 12!!tak słaba jest ekstraklasa,tabela to pokazuje...

 • stary-ciula

  Oceniono 2 razy 2

  Fajny bełkot...

 • Paweł Szymkowiak

  Oceniono 2 razy 2

  Jestem kibicem Lecha. Przestałem się interesować grą polskich klubów w pucharach, bo to nie ma sensu. Trzeba by zapytać się Czechów, jak to robią. Dzięki Lechowi wielu dobrych piłkarzy gra we wszystkich reprezentacjach Polski.

 • boromir195419

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma ''niespodziewanych '' kandydatów '' bo w naszej ''podwórkowej '' bo u nas żaden wynik nie dziwi . Jeśli nawet zespół zaczyna dobrze grać to w momencie kiedy ktoś chce zapłacić mu w miarę przyzwoite pieniądze za najlepszych to bez wahania sprzedaje . A kiedy potem okazuje się że zakupione w zamian ''gwiazdy '' które grzały ławki w przeciętnych klubach nic nie wnoszą ... zespół traci kontakt z czołówką .

 • seczytam

  Oceniono 1 raz 1

  Po co w ogóle zapraszacie przedstawicieli klubu Rutkowskich - bez zadawania pytań wiadomo jaką okrągłą, kłamliwą korpogadkę będę wciskać.

 • bigosmiszcz

  Oceniono 1 raz 1

  Świetna decyzja !!!
  Brawo !!!

  Wierny kibic zwycięskich drużyn.

 • 0roman0

  Oceniono 1 raz 1

  Jaki jest sens kibicowania, wiązania się emocjonalnie z jakąkolwiek polską drużyną. Wszystkim chodzi o jedno - wyszkolić, ewentualnie kupić za grosze a następnie sprzedać z zyskiem piłkarza. Nie ważne że na pozycji powstanie luka, nie ważne że następca jest o klasę słabszy, nie ważne że sprzedając co sezon 2-3 wyróżniających się zawodników a sprowadzanie w ich miejsce niedoświadczonych osłabia drużynę i to nie tylko na polskich ale głównie na zagranicznych boiskach. Z taką polityką przez wiele lat nie osiągniemy niczego w piłce klubowej. Cieszyłem się że mój Lech w końcu wrócił na właściwy tor ale jak widać chyba nie na długo. I za rok znowu powtórka z rozrywki i taka sinusoida co 2-3 lata. Pod tym względem wole kluby zachodnie bo tam robią transfery aby wzmocnić drużynę a nie rozbić. Ale u nas najważniejsze że właścicielom, managerom i agentom kasa się zgadza. A kibice? Tylko przeszkadzają.

 • slawczan

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba Rutki zamówili takie wsparcie marketingowe by podratować się marketingowo. Latem wyprzedadzą swoje ,,diamenty" i sprowadzą ,,długo i starannie obserwowaną" grupę zagranicznego szrotu, który będzie miał tą zaletę, że nie trzeba będzie za niego płacić. Umiejętność gry w piłkę bądź orzeczona gtupa inwalidzka będą dodatkowymi atutami. Potem przerżnięte puchary z z jakąś islandzką bądź łotewską potęgą, potem jesienny ,,dołek", Żuraw ,,odleci" pojawi się kolejny zbawca i...bijemy się o Majstra
  Tylko excelle będą ,,grały" na radzie nadzorczej Amici
  Taki los klubu Mirka Okońskego czy Damiana Łukasika

 • silvermane

  Oceniono 2 razy 0

  Nawet jeśli awansują do pucharów, w co wątpię, to po to żeby odpaść z ogórami z Bordurii Wschodniej albo Wysp Pirackich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX