Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków z nowym sponsorem. W grę wchodzi "bardzo wysoka, okrągła kwota"

Tomasz Jażdżyński, w rozmowie z "Gazetą Krakowską" przyznał, że Wisła Kraków doczeka się nowego sponsora. Nie chciał jednak zdradzić więcej szczegółów dotyczących firmy, której logo ma znaleźć się na koszulkach "Białej Gwiazdy".

Wisła Kraków nadal ma ogromne problemy finansowe. Po rozstaniu z Maciejem Stolarczykiem, "Biała Gwiazda" nadal ma na utrzymaniu pięciu trenerów, którzy już przy Reymonta nie pracują. Jak jednak w rozmowie z "Gazetą Krakowską" przyznał Tomasz Jażdżyński, do końca listopada krakowski klub powinien pozyskać nowego sponsora.

Wisła Kraków faworytem do spadku do I ligi. Zobacz wideo, w której sprawdzamy sytuację "Białej Gwiazdy":

- Mam jednak dla kibiców dobrą informację. Do końca listopada Wisła podpisze umowę z firmą jednego z krakowskich przedsiębiorców, obejmującą wejście na stroje meczowe, dzięki której sumaryczne zaangażowanie jego firmy wzrośnie w skali sezonu powyżej bardzo wysokiej, okrągłej kwoty - podkreśla Jażdżyński, który wraz z Jarosławem Królewskim i Jakubem Błaszczykowskim, pożyczyli Wiśle cztery miliony złotych na przełomie grudnia i stycznia.

Jest też zła informacja dla kibiców Wisły Kraków

Jażdżyński zdradził także, że na razie nie udało się znaleźć inwestora, który wykupiłby główne miejsce na koszulkach lub spodenkach piłkarzy. - Niestety, rzeczywiście znacznie gorzej jest z dużymi firmami, które mogły wejść na stroje, kupując większe pakiety sponsorskie – one dalej obawiają się związanego z Wisłą negatywnego wizerunku. Media dalej regularnie obiegają negatywne informacje, np. o aresztowaniu członków zarządu Wisły, a mało kto spoza środowiska doczytuje, że chodzi o byłych już zarządców - dodał.

Więcej o:
Komentarze (28)
Wisła Kraków z nowym sponsorem. W grę wchodzi "bardzo wysoka okrągła kwota"
Zaloguj się
 • kolobc

  Oceniono 8 razy 6

  Problemy finansowe ale placa pieciu trenerom.. czy to normalne ? Przez takie podejscie zarzadow polska pilka nigdy sie nie wybije

 • ps11111ps

  Oceniono 13 razy 3

  Okrągłe to jest 0
  A z Zerem kojarzy się Ziobro
  A Ziobro to rząd.
  A rząd to Orlen
  Ło laboga. Czyżby Kubica im nie wystarczył, jeszcze Wisłe będą wspierać?

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Negatywny wizerunek to nie tylko byli zarządzający ale także organizacje kibicowskie i ich zachowanie.

 • kwantax

  Oceniono 8 razy 2

  Jażdżyński ma rozdwojenie jaźni. W wywiadzie dla GK mówi, że jest "okrągły" sponsor, w wywiadzie dla interii 2 dni później mówi, że żadnego sponsora nie ma. A szarakany łykają to jak pelikany.

 • zen0biusz

  Oceniono 9 razy 1

  Czyżby tym razem członek nepalskiej rodziny królewskiej :)

 • sprawazlewa

  Oceniono 7 razy 1

  Ta Wisła to zrobiła się pralnią?

 • swieta-panienka

  0

  Fake, czy ktoś ma kasę do wyprania?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX