Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mariusz Ś., były reprezentant Polski i legenda Ruchu, został skazany. 300 ton śmieci!

Były zawodnik Ruchu Chorzów i reprezentacji Polski Mariusz Ś. został prawomocnie skazany za nielegalne składowanie odpadów.

300 - tyle ton śmieci 48-letni Mariusz Ś., były reprezentant Polski, miał nielegalnie składować w okolicy Głuchołaz. Nie działał sam, bo pomagał mu Witold W. Obaj zostali wpierw skazani przez Sąd Rejonowy w Prudniku. Mariusz Ś. otrzymał grzywnę w wysokości 10 tys. złotych, a jego wspólnik o 4 tys. niższą. Obydwaj mieli także wpłacić po 2 tys. złotych nawiązki na rzecz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Bayern popełnia fatalne błędy, z których śmieją się piłkarze:

Prawomocny wyrok dla byłego piłkarza Ruchu Chorzów

Oskarżeni odwołali się od decyzji sądu pierwszej instancji. Sprawa trafiła więc do Sądu Okręgowego w Opolu. Sąd ten w środę potrzymał wyrok niższej instancji, który tym samym stał się prawomocny. Były piłkarz i jego wspólnik zostali uznani winnymi nielegalnego składowania odpadów.

Mariusz Ś. rozegrał pięć spotkań w reprezentacji Polski w latach 1996-1998. Jest również legendą Ruchu Chorzów, gdzie spędził większość swojej kariery. W sezonie 1997/98 został królem strzelców ekstraklasy.

Więcej o:
Komentarze (130)
Mariusz Ś., były reprezentant Polski i legenda Ruchu, został skazany. 300 ton śmieci!
Zaloguj się
 • wesslingharald

  Oceniono 38 razy 38

  Za tego rodzaju przestępstwa powinni dostawać długoletnie wyroki, bezwzględnego wiezienia. Śrutwa zapłaci jakieś grosze i będzie to wyraźny sygnał dla innych ze hulaj dusza ...

 • ssaassaa

  Oceniono 37 razy 37

  20 tys kary łącznie. Za 300 ton, których utylizacja kosztuje obecnie co najmniej 500 zł za tonę. Czyli 150 tys. Nadal są 130 tys do przodu...

 • klawiatura1979

  Oceniono 29 razy 21

  tak sie robi biznes śmieciowy za PiSu. Sprowadza się ile się da z zagranicy za kasę, nie poddaje recyklingowi ani utylizacji - tylko albo potem podpala albo leżą i zatruwają powietrze i glebę.
  Kto na to wydaje pozwolenia - z tego co wiem to muszą być odpowiednie służby środowiskowe oraz odpowiednie urzędy. Tak po prostu nie można sobie przywieźć śmieci z zagranicy - muszą być zezwolenia. Mafia śmieciowa w Polsce jest absolutnie bezkarna.

 • xzyzzy

  Oceniono 22 razy 20

  tzw. sportowcy po ukończeniu tzw. kariery prawie nigdy nie biorą sie za uczciwą pracę. nie nauczeni są.

 • wichura

  Oceniono 14 razy 14

  Czyli sprowadzając to do liczb: Śrutwa 10k PLN grzywny, wspólnik 6k PLN, obaj po 2k PLN nawiązki = 20k PLN kar.
  20.000 zł : 300 ton = 67 zł/t. Szału nie ma.

 • cezar85

  Oceniono 15 razy 13

  Śmieci, to nasz nowy polski węgiel

  a ten pan jest wielkim patriotą

 • websterdxb

  Oceniono 12 razy 12

  kara finansowa powinna byc znacznie wyzsza !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX